مقاله

از کجا بازی ps4 بخریم؟ بهترین فروشگاه خرید بازی

از کجا بازی ps4 بخریم

از کجا بازی ps4 بخریم ؟

از کجا بازی ps4 بخریم سوالی است که برای اکثر گیمرها پیش می آید. بیشتر سوال این افراد این است که از کجا بازی ps4 بخریم که نیاز نباشد به صورت حضوری به فروشگاه های بازی مراجعه کنیم. در ادامه مطلب قصد داریم در مورد ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی خوب و معتبر به صورت آنلاین توضیحاتی را ارائه دهیم تا گیمرها در خرید اینترنتی خود به مشکلی برنخورند.

در حال حاضر اولین قدم در موفقیت این فروشگاه ها، نوع استراتژی های مدیران این سایت ها می باشد که بیشتر از هر پارامتری نتیجه خواهد داد. پس می توان گفت قرار گرفتن فروشگاه های اینترنتی با مدیران بی تجربه نتیجه ای جز ضرر و عدم پیشرفت نخواهد داشت. همین مدل تصمیمات و ویژگی های یک فروشگاه آنلاین بر نوع خرید و تصمیم برای خرید مشتریان تاثیر می گذارد و آن را به یک مرکز خرید دائمی تبدیل می کند. در ادامه برخی از این ویژگی ها جهت پاسخ به سوال گیمرها برای خرید ps4 به صورت آنلاین را آورده ایم.

 

ویژگی های یک فروشگاه معتبر خرید بازی چیست ؟

1-سیستم جستجوی معتبر

اگر مدل پیاده سازی یک فروشگاه به گونه ای باشد که کاربر برای پیدا کردن محتوا به مشکل برخورد کند و یا وقت زیادی برای جستجو در سایت نداشته باشد، تکلیف چیست؟ بنابراین علاوه بر اینکه سایت باید ساختار استاندارد جهت دسته بندی محصولات داشته باشد باید دارای یک سیستم جستجوی خوب هم باشد. شاید جست و جو ساده بنظر برسد ولی منطق پیچیده ای دارد. مانند عملکرد خوب جستجوی گوگل، که کارکرد آن به صورت وارد کردن کلمه مورد نظر و سرچ می باشد، یک فروشگاه آنلاین خوب نیز به گونه ای می باشد که بتواند مطالب مشابه و محصولات مرتبط را به راحتی نشان دهد.

بنابراین پیاده سازی سیستم جست و جو یکی از موارد مهم در طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد. زیرا در صورتی که کاربری در فروشگاه اینترنتی موضوعی را جست و جو کرده و نتایج مرتبطی را پیدا نکند به طور حتم مجدداً اقدام به جست و جو نخواهند کرد و سراغ فروشگاه اینترنتی دیگر می رود. برای این کار پیشنهاد می گردد که از جست و جوهای ساده استفاده نکنید و از سیستم های جست و جوی پیشرفته بهره ببرید.

 

2-امکان ثبت نام در فروشگاه

یکی از مواردی که باید به آن دقت نمود نوع و نحوه ثبت نام کاربران در سایت می باشد. در صورتی که تعداد و مراحل ثبت نام در سایت زیاد باشد کاربران زود خسته خواهند شد و دیگر ادامه مراحل را دنبال نکرده و نیمه کاره آن را رها خواهند نمود. پس برحسب تجربه در فروشگاه های اینترنتی بزرگ، کاربر احتیاجی به ثبت نام های طولانی نخواهد داشت و تنها به دادن اطلاعات محدودی مانند آدرس، تلفن و … اکتفا می نمایند.

حتی در بعضی از این گونه سایت ها تعداد مراحل به قدری کم می باشد که کاربر متوجه ثبت نام نخواهد شد. حتی می توانید نوع طراحی را به گونه ای انجام دهید که در زمان ثبت نام اولیه یکسری اطلاعات و در زمان خرید نهایی نیز سایر فیلدها را درخواست نمایید. پس بهترین راه این است که اطلاعات را از کاربر به صورت مرحله به مرحله و در گام های مختلف دریافت نمایید.

 

3-ارسال خبر نامه

از کجا بازی ps4 بخریم ؟ یکی از مهمترین و پرکاربردترین روش های بازاریابی و مارکتینگ، داشتن خبرنامه در سایت می باشد. این روش باعث ایجاد واکنش هایی برای فروشگاه از سوی کاربران، خواهد شد. مهمترین اصل این قضیه داشتن خبرنامه با کیفیت می باشد. ارسال ایمیل ها مهم بوده ولی مهم تر از آن این است که پیام ها در ایمیل اینباکس شوند، زیرا اگر پیام های ایمیل استاندارد نباشند به صورت اسپم در می آید و کاربران آن را نخواهند دید. برای داشتن یک خبرنامه که کارایی داشته باشد باید به نکاتی توجه نمود. برخی از افراد زمانی که خریدی را انجام می دهند در این خبرنامه عضو می شوند که در تخفیفات بعدی خرید کنند و برخی از افراد نیز زمانی خرید می کنند که محصولات فروشگاه تخفیف بزرگی داشته باشد که بهترین راه جهت معرفی این تخفیفات، ارسال ایمیل خواهد بود.

 

4-اعتماد سازی

یکی از نگرانی های کاربران در خرید های آنلاین امکان اعتماد به سایت می باشد. بحث اعتماد سازی خیلی مهم است و قدم اصلی ایجاد اعتماد در کاربران خواهد بود. در شرکت های بزرگ که خیلی پیشرفته هستند زمانی که محصولی ارائه می نمایند در همان زمان اولیه بسیار فروش دارند که همین اعتماد، باعث این امر شده است. شرکت های بزرگ برندی قابل اعتماد و با کیفیت در ذهن های کاربران ایجاد کرده اند که باز هم در صورت معرفی یک محصول جدید، فروش خوبی دارند.

 

5-پشتیبانی آنلاین

از کجا بازی ps4 بخریم ؟ زمانی که اعتماد کاربر کسب شود می توانند خریدار را به سایت نزدیک تر نمایند. شرکت هایی که مدیران آنها نکاتی را مانند پشتیبانی خوب در سایت می دانند، بسیار موفق تر می باشند. زمانی که خریدار وجه ای را پرداخت می کنند با پشتیبان های آنلاین به سیستم اعتماد پیدا می کنند و می دانند که تنها نیستند.

 

6-سیستم مقایسه محصولات

در فروشگاه های آنلاین گاهی پیدا کردن محصولات مشابه در بین چند محصول برای کاربران مهم است. زمانی که فروشگاه به مشتری یا کاربر این امکان را می دهد که مقایسه بین محصولات مشابه در دسترس او می باشد، با خیال راحت باز هم به آن فروشگاه مراجعه می نماید و کالای خود را بین چندین کالای مشابه با این قسمت مقایسه، پیدا می کند.

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های xbox one و ps4 دیدن کنید.

 

فروشگاه خرید بازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید