بازیps4

بازی دخترانه ps4 و معرفی 8 بازی برتر آن

بازی دخترانه ps4

بازی دخترانه  ps4

بازی دخترانه ps4 برای والدینی که دنبال بازی مناسب سن و جنسیت فرزندشان می باشند، مهم است. اینکه بازی دخترانه ps4 باید شامل چه بازی هایی باشد که هم با روحیه دختران مناسبت داشته باشد و هم بتواند آنها را جذب نماید، از اهداف این مقاله می باشد. در ادامه با ما باشید تا چند بازی دخترانه ps4 را معرفی نماییم.

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های xbox one و ps4 دیدن کنید.

 

معرفی 8 بازی دخترانه ps4

۱- بازی دخترانه Minecraft حالت Creative Mode

ماین کرفت از جمله بازی دخترانه ps4 مخصوص بچه های زیر هشت سال بوده که تولید و ارائه شده است. بازی شاید برای بچه های کوچک سخت باشد ولی حالت  Creative Mode برای بچه های زیر هشت سال هم، بسیار عالی می باشد. ممکن است در ابتدا کنترل بازی سخت به نظر برسد ولی با گذر زمان به آن مانوس خواهند شد. کودک می تواند هنگام بازی با استفاده از بلوک های گوناگون خانه هایی با شکل های دلخواه بسازد و هیچ بن بستی برای آن وجود ندارد. کودکان می توانند بعد از ورود به بازی برای خودشان خانه، استخر، مزرعه و حیوانات را ایجاد کنند.

این بازی برای کودکان بسیار عالی می باشد زیرا به راحتی می توانند مواردی را بسازند که در رویایی خود دیده اند. شاید دادن شماره یک به این بازی اغراق نباشد زیرا این مدل بازی ها جزو گیم هایی هستند که افراد همیشه به آن مراجعه خواهند کرد.

 

۲- بازی دخترانه Little Big Planet – Community Levels 3

این بازی دارای مراحلی است که برای دخترها در اکثر سنین مناسب بوده و برای هر بخش هزار مرحله وجود دارد. وقتی کودکان دنبال بازی هایی مانند مهد کودک باربی هستند چندین مرحله مختلف برای آن جستجو خواهد شد که در واقع می توان آن را بی پایان دانست. مزیت این بازی این است که به صورت اینترنتی بوده و افراد می توانند به صورت دو نفره یا چهارنفره با هم بازی کنند. در صورتی که بچه کوچک دارید با این بازی خواهد توانست تجربه خوبی در کارهای مختلف کسب کرده و از بازی لذت ببرد.

بازی Little Big Planet

 

۳- بازی دخترانه فقط رقص Just Dance /2015/ 2016/ 2017

این بازی دخترانه ps4 طرفداران زیادی در بین دخترها دارد زیرا اکثر بچه ها دوست دارند که حرکت داشته باشند و در ضمن اینکه موسیقی خود را هم در کنار بازی گوش می دهند. بازی های سری جاست دنس با موزیک های پاپی که دارد بازی جذابی برای دختران می باشد. کودک می تواند برای خود پروفایلی با آهنگ دلخواه بسازد و به تنهایی ورزش کند که باعث می شود امتیاز مرحله بالاتر برود و در واقع یک نوع مسابقه رقص در منزل داشته باشد. این بازی هم از طریق موبایل و هم از طریق پلی استیشن 4 دانلود می شود که برای بچه ها بسیار بازی خاص و جذابی می باشد.

 

4- بازی افسانه های ریمن- Rayman Legends

بازی Reyman Legends دو بعدی بوده که می تواند از چهار بازیکن در یک زمان حمایت کند. فهرستی از شخصیت های زن و مرد در اختیار گیمر قرار خواهد گرفت که با انتخاب آنها می توانند جای آن کاراکتر ها بازی کنند. بازی به این صورت برگزار می شود که وقتی لول ها را پاس می کنید می توانید کرم های شب تاب جمع کنید که باعث ورود به مراحل جدید و ایجاد شخصیت های تازه خواهد شد. با پیشروی، بازی سخت تر و پرهیجان تر می شود و برای اول کار بهتر است با کودک خود همراهی کنید تا بتواند مهارت بیشتری را پیدا کند.

بازی دخترانه ps4

 

5- بازی دخترانه شیرینی پزی یا Overcooked

برای دختربچه ها که عاشق آشپزی و غذا پختن هستند شیرینی پزی یک بازی چند نفره بسیار خاص می باشد. کودک می تواند هم به صورت تک نفره در مراحل مختلف وارد شود و با بازی کردن شخصیت های جدید لذت ببرد و هم می تواند به صورت تیمی با خانواده و دیگر اعضا بازی کند، که آن هم لذت خاص خود را دارد. در کار تیمی می توانید با یک سرآشپز و بقیه اعضا غذا پخته و در سریع ترین موقع آن را عرضه کنید. این بازی هم هیجان انگیز است و هم اعتیاد آور. بچه ها دوست دارند این بازی راحت و ساده را در کنار خانواده انجام دهند.

 

۶-  بازی دخترانه Shantae Half-Genie Hero یا قهرمان نصفه

این بازی یک بازی ساده و جذاب برای هر سنی می باشد. بازی به صورت تک نفره برگزار می شود که ممکن است خوشایند بعضی از افراد نباشد. کاراکتر بازی در نقش یک فردی می باشد که با استفاده از موهای خود اسلحه ساخته و با آن سعی بر نجات دادن جهان و کمک به افراد و شکست دیگر کاراکترها می کند. نوع بازی دوبعدی بوده که گیمر می تواند در طول بازی هر کدام از کارکتر ها را آپدیت کند و آنها را پرقدرت تر بسازد و به کشف رازها بپردازد. شخصیت اصلی در طول بازی می تواند قدرت های بالایی را کسب کرده و شبیه به حیوانات گوناگونی گردد. (حیواناتی مانند خرچنگ و میمون) و با حرفه ای شدن به مراحل بالاتر صعود کند.

گرافیک این بازی به همراه سایه پردازی خاص و آهنگ های زیبا و جذابی همراه شده است. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که برخی از بخش های بازی بسیار سخت خواهد شد و نیاز است که از بچه های سن بالاتر یا بزرگ ترها کمک گرفت. در مراحلی که باید از غول ها گذشت نیاز است که کمک اطرافیان و با تجربه ها باشد تا کودک با سن پایین تر از مرحله های سخت و دشوار عبور کند. دخترها می توانند در مسیر بازی کار گل کاری را انجام دهند تا گیاهان در این بازی بتوانند مجدد گل دهند. می توان با کنترل کردن گلبرگ هایی که در هوا پرواز می کنند آن را به زندگی برگردانید، که حتماً برای دخترها بازی جذابی می باشد.

بازی دخترانه Shantae Half-Genie Hero

 

7- بازی دخترانه گل یا Flower

بازی گل یک بازی دخترانه ساده بوده که برای هر سنی مناسب است. در این بازی باید راهنمایی گل هایی که در اثر باد رها شده اند را، انجام داد. با عبور از جنگل های مرده و خشک می توانند گل ها را در سر جای خود قرار داده و به آنها زندگی ببخشند. این بازی آموزنده بوده و با وجود یک مکان مثبت،  بازی خوبی برای دختران کوچک می باشد.

 

8- بازی دخترانه هجوم خرگوش ها – Rabbits Invasion

بازی دخترانه هجوم خرگوش ها حرکات بچه ها را دنبال کرده و آنها را یک شخصیت زنده تبدیل می کند، به همین دلیل نیاز به دوربین psh می باشد. ایده این بازی از کارتون محبوبی گرفته شده که باعث می گردد بازی کودکان در داخل تلویزیون قرار بگیرد. این بازی بیست مرحله دارد که شامل بازی های چند نفره هیجان انگیز و جذاب می باشد. همچنین با انجام بخش های مختلف روی صفحه تلویزیون می توان انرژی کودک را تخلیه نمود.

بازی Rabbits Invasion

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید