عمومی

بازی دخترانه xbox one و معرفی 9 بازی برتر آن

بازی دخترانه xbox one

بازی دخترانه xbox one

بازی دخترانه xbox one باید به نوعی انتخاب گردد که برای دختران، دارای جذابیت باشد. امروزه فعالیت دختران در بازی های ویدئویی بسیار زیاد شده و والدین به دنبال بازی دخترانه  xbox one مناسب برای فرزندانشان می باشند. این بازی ها باید مورد علاقه دختران و متناسب با روحیات آنان طراحی شده باشد که بتوانند از انجام بازی ها لذت ببرند. در ادامه مقاله چندین بازی از انواع بازی دخترانه  xbox one را آورده ایم تا مورد بررسی قرار دهیم. پس با ما همراه باشید.

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های xbox one و ps4 دیدن کنید.

 

 

1- بازی دخترانه Minecraft Story Mode

موضوع داستان بازی دخترانه Minecraft Story Mode نجات دادن جهان می باشد و کودک در نقش یک ناجی دارای عملکردی مستقل بوده و تصمیماتی را خواهد گرفت که خودش آن را انتخاب می کند. بازی دخترانه Minecraft Story Mode را می توان یک بازی دخترانه  xbox one خاص در نظر گرفت که با توجه به حق انتخابی که به کودکتان می دهد، آن را زیباتر خواهد نمود.

بازی دخترانه Minecraft Story Mode

 

2- بازی دخترانه Disney Infinity 3.0

شاید شنیدن اسم بازی جنگ ستارگان برای انتخاب بازی مناسب دختران موضوعی جالبی به نظر نیاید ولی وجود شخصیت های دوست داشتنی که دخترتان آن را دوست دارد، می تواند او را به این بازی جذب نماید. کاراکترهایی شبیه آلیس در سرزمین عجایب، راپونزل، پرنسس جاسمین، دونالد داک، مینی موس و… که در بازی دخترانه Disney Infinity 3.0 باعث می شوند بازی برای کودک جلب توجه کند و کودک بتواند بر اساس تخیلات خود دنیای بازی جدیدی را ایجاد نماید.

 

3- بازی دخترانه Lego Dimensions

بازی  Lego Dimensions یک بازی دخترانه xbox one می باشد که برای دختران بسیار جذاب است. وجود کاراکترهایی مانند جادوگر شهر اوز، سیمپسون ها، قهرمانان سوپر دی سی، هابیت و … که باعث ایجاد یک بازی سرگرم کننده و جذاب شده است. بازی دخترانه Lego Dimensions آسان است و والدین می توانند به راحتی به همراه کودک خود بازی کنند. این بازی کامل کودک را به آینده می برد و می تواند برای دختران جالب باشد و از انجام آن لذت ببرند.

بازی دخترانه xbox one

 

4- بازی دخترانه Mirror’s Edge Catalyst

بازی Mirror’s Edge Catalyst هم بازی مورد علاقه نوجوانان و هم بازی مورد علاقه دختران می باشد. این بازی یکی از بهترین بازی های ایکس باکس وان با وجود یک قهرمان زن می باشد. بازی دارای داستانی است که برای دختران بسیار جذاب خواهد بود. در بازی Mirror’s Edge Catalyst اول شخص که قهرمان داستان است باید بتواند مبارزه کند و از توانایی هایی ورزشی مانند پریدن و بالارفتن علیه دشمنان استفاده نماید. وجود داستان و قهرمان جذاب در بازی Mirror’s Edge Catalyst می تواند یکی از دلایل دوست داشتن این بازی باشد.

 

5- بازی دخترانه Skylanders Imaginators

بازی Skylanders Imaginators را می توان یک بازی هیجانی برای دختران محسوب نمود. با امکاناتی که بازی Skylanders Imaginators در اختیار کودک می گذارد او می تواند بازی را شخصی سازی نماید. Skylanders Imaginators بازی سرگرم کننده ای می باشد که ساعت ها فرزندتان را سرگرم خواهد کرد و حتی می توانید برای به دست آوردن نتیجه بهتر، بسته های کاراکترهای جدید را خریداری نمایید. بعضی از شخصیت ها شاید کمی ترسناک به نظر بیایند ولی والدین می توانند فقط بسته استارتر را تهیه کنند و از بازی بچه ها با آن لذت ببرند.

بازی دخترانه ایکس باکس

 

6 – بازی دخترانه Minecraft

بازی دخترانه  Minecraft از جمله بازی هایی می باشد که به طور حتم دختران، شیفته آن خواهند شد. بازی Minecraft بسیار مشهور بوده و یکی از بهترین طراحی های آن، در xbox one اتفاق افتاده است. در این بازی می توانید آنچه در خیال شما است را بسازید و بازی سرگرم کننده ای را در سبک بقا داشته باشید. در بازی  Minecraft دختران می توانند با جمع کردن مواد اولیه آشپزی کنند، خانه و یا اسلحه ایجاد کرده و با خلاقیتی که دارند انواع لوازم لازم را برای ادامه بازی، تهیه کنند. حتی کمپانی Minecraft Xbox One Edition توانسته است این بازی را آپدیت کند که این بازی دخترانه Minecraft را بیشتر از قبل، سرگرم کننده نماید. این بازی را می توانید با کودکان خود به راحتی بازی کنید و از داشتن آن لذت ببرید.

 

7- بازی دخترانه Zoo Tycoon

بازی دخترانه Zoo Tycoon یک بازی قدیمی از کنسول ایکس باکس وان و همچنین یک بازی سرگرم کننده می باشد که برای کودکانی که به حیوانات علاقه دارند بسیار جذاب و جالب خواهد بود. بازیکن باید تصمیم بگیرد که هر حیوان در کدام بخش قرار داده شود تا رضایت داشته باشد. موضوع اصلی داستان بازی دخترانه Zoo Tycoon ساختن یک باغ وحش می باشد که برای دختران بسیار عالی و دوست داشتنی خواهد بود.

بازی دخترانه Zoo Tycoon

 

8- بازی دخترانه Stardew Valley: Collector’s Edition

بازی Stardew Valley: Collector’s Edition یک بازی مفرح و سرگرم کننده برای کودکان می باشد. در این بازی کودک یک زمین را در اختیار دارد و باید بتواند یک مزرعه درست کند. بازی دخترانه Stardew Valley: Collector’s Edition دارای انواع ماشین ها می باشد تا کودک بتواند آن را تبدیل به یک مزرعه ای خاص نماید و از بازی با آن لذت ببرد. این بازی کودک را شیفته خود  خواهد نمود که از پای کنسول تکان نخورند و کاملاً سرگرم شوند.

 

9- بازی دخترانه Overwatch

اگر به دنبال یک بازی هیجان انگیز و محبوب با کلی کاراکترهای دخترانه می باشید بازی دخترانه Overwatch یک بازی جالب می باشد. این بازی یک بازی اول شخص است که برای تیراندازی ساخته شده و اگر کودک شما قبلاً آن را تجربه نکرده باشد، برایش جذاب خواهد بود. بسیاری از دختران به دنبال بازی هایی با شخصیت ها یا قهرمان های دخترانه می باشند، که بازی دخترانه Overwatch این کار را خواهد کرد.

بازی دخترانه Overwatch

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید