بازیps4

بازی فضایی ps4 و معرفی 6 بازی برتر آن

بازی فضایی ps4

بازی فضایی ps4

بازی فضایی ps4 از دسته بازی هایی می باشد که دوستداران علم ستارگان و فضا را، به خود جلب می نماید. جستجو در فضا و علوم ستارگان از جمله موارد جذابی است که به دلیل داشتن طرفدارهای زیاد در بازی های ویدیویی هم ایجاد شده است و مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه مطلب قصد داریم چند نمونه از بازی های فضایی را معرفی کنیم پس با ادامه مطلب با ما همراه باشید.

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های xbox one و ps4 دیدن کنید.

 

1- بازی Outer Wilds

بازی Outer Wilds را می توان یک نوع بازی با ساخت عالی و با استقلال در زمینه ماجراجویی های فضایی محسوب نمود. بازی Outer Wilds دارای بخش های پایانی جداگانه بوده که می تواند ساعت ها کاربران را مجذوب خود نماید. در بازی Outer Wilds شما در نقش یک فضانورد که تجربه اولین سفر فضایی را دارد، می توانید به گشتن در کهکشهان بپردازید و از دیدن مناظر آن لذت ببرید. کم کم با جلو رفتن در بازی رمزهای مخفی در ارتباط با کارهای خود و فضانوردان دیگر را، متوجه خواهید شد. بازی Outer Wilds یک دنیایی سراسر از اکتشاف، گوناگونی و خلاقیت ها می باشد.

 

2- بازی Stellaris

بازی Stellaris یک بازی فضایی ps4 در سبک استراتژیک است که موضوع داستانی آن در مورد ایجاد یک امپراطوری فضایی و کشتن دشمنان از طریق آن می باشد. البته اگر خودتان تمایل داشته باشید می توانید از این موضوع بهره برده و لاک پشت های رباتیک را جمع کنید و یک تیم گسترده را تشکیل بدهید. نکته بازی Stellaris هم همین مورد می باشد که بتوانید با تعیین هدف خاصی که دارید و با نشان دادن خصوصیات کاراکتری خود، به نوع دلخواه بازی را تجربه نمایید. در بازی Stellaris از راه مبارزه و آشتی، می توانید تمدن خود را ایجاد کنید.

البته در طول بازی دور هم جمع شدن و تیم بودن و همچنین منفک شدن را، خواهید دید. نکته خوب دیگر بازی Stellaris این است که به طور دائم از سمت سازندگان خود آپدیت می شود و محتوای آنلاینی دارد. پس اگر عنوان های فضایی استراتژیک جزو بازی های محبوب شما می باشد، پیشنهاد می شود که بازی Stellaris را تجربه نمایید.

بازی Stellaris

 

3- بازی 2 Destiny

در لیست بازی فضایی ps4 بازی 2Destiny قرار دارد که یک نوع بازی در سبک شوتر آنلاین می باشد که حتماً باید آن را تجربه کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید. در بازی 2Destiny فعالیت های بازی زیاد است و خواهید توانست آن را برای زمان طولانی امتحان کنید. در زمان انجام این فعالیت ها قدرت شما نیز زیادتر خواهد شد. تمام خصوصیاتی که در یک بازی ویدیویی تیراندازی آنلاین نیاز دارید، در این بازی وجود دارند. این بازی دارای سیستم تیر اندازی بسیار عالی در بین بازی های تیراندازی مشابه خود، می باشد.

سلاح ها طوری طراحی شده اند که می توانید وزن آنها را احساس کنید و همچنین اندازه زیادی از افکت های خاص هدشات‌‌ها را نیز نشان می دهد. مهمترین موضوع قرار گرفتن بخش زیادی از بازی به صورت رایگان، در دست طرفداران این بازی می باشد.

 

4- بازی Elite: Dangerous

از دیگر بازی های فضایی که طرفداران زیادی دارد بازی Elite: Dangerous است که از چند نظر مشابه بازی Space: The Game می باشد. در بازی Elite: Dangerous یک سفینه فضایی به گیمر داده می شود که با این وسیله خواهد توانست به هر صورتی که دوست دارد در کنار کهکشانی  پر از آدم های دیگر، زندگی را بگذارند و موارد دلخواهش را تهیه نماید. از نمونه راه‌هایی که در بازی Elite: Dangerous خواهید توانست به مواردی که می خواهید برسید، انجام معامله، کشف موارد جدید، راهزنی و حتی شرکت کردن در شرط ‌بندی می باشد.

بازی Elite: Dangerous یک شبیه ‌ساز فضایی کامل نمی باشد ولی می تواند به بهترین نحو گیمر را در حال گشت در محیط فضایی، قرار دهد. از بهترین نکته های بازی داشتن جلوه‌های بصری فوق العاده می باشد که یک گیم پلی عالی را به گیمر، خواهد داد. مزیت دیگر Elite: Dangerous این است که در آپدیتی که انجام داده است، آموزش کاملی برای دوستدارانش گذاشته است. بازی Elite: Dangerous شاید برای گیمرهایی بهتر است که صبر و حوصله بیشتری دارند تا با آشنایی بیشتر با این بازی به گشتن در محیط فضایی بپردازند و از آن لذت ببرند.

بازی فضایی ps4

 

5- بازی Kerbal Space Program

بازی Kerbal Space Program یک بازی فضایی ps4 می باشد که از بهترین های این گونه بازی ها محسوب می شود. در واقع بازی Kerbal Space Program یک نوع پروژه علمی و سرگرمی در رابطه با زیاد شدن اطلاعات کاربر با محیط فضا می باشد که در قالب سرگرمی و بازی طراحی شده است. شاید افراد در ابتدا این حس را داشته باشند که این بازی فقط در مورد ایجاد موشک های خیلی بزرگ و یا پرتاب افراد سبز رنگ کوتوله ای به فضا می باشد، ولی با جلو رفتن در بازی Kerbal Space Program می بینید که با موارد پرعمقی مواجهه هستید و با انتخاب زاویه مناسب جهت پیاده شدن در کره ماه و یا ترکیب درست موشک‌ها برای به حداکثر رساندن نیروی رانش، روبه رو می باشید.

این نکته هم مهم است که در بازی Kerbal Space Program قوانین فیزیک به صورت واقعی اعمال می شود و جهت داشتن یک بازی خوب باید برنامه ریزی گردد و به جزییات توجه شود. سبک بازی سندباکس می باشد، ولی باز هم همیشه اهدافی جهت پیروی در بازی خواهید داشت. به عبارت دیگر Kerbal Space Program از عنوان هایی می باشد که حتی اگر آن را برای مدت طولانی ترک کنید باز هم بعد از گذشت مدتی از همان جایی که بازی را ترک کرده بودید، می توانید آن را انجام بدهید.

 

6- بازی Observation

عنوان آخرین بازی این لیست Observation می باشد که کوچک ترین بازی در بین این موارد خواهد بود. با وجود کوچک بودن Observation این بازی از دسته بازی های فضایی است که گرفتار آن خواهید شد. بازی Observation توسط استودیو بازی‌ سازی نو- کد ایجاد شده است که سازنده عنوان هایی مانند Stories Untold است که ماجرایی در سبک شبه تخیلی و مشابه بازی های ترسناک و معمایی دارد. در بازی Observation گیمر وظیفه دارد کنترل یک هوش مصنوعی در یک سفینه فضایی را قبول کند که او در واقع تنها نفری می باشد که در آنجا زنده مانده است.

نام شخصیت اصلی بازی Observation دکتر اما فیشر بوده که به نوعی، قهرمان بازی است. موضوع داستانی بازی Observation به صورتی می باشد که به صورت آهسته رونمایی می شود و هر لحظه بیشتر از قبل تکمیل می گردد. در صورتی که به دنبال عنوانی خاص در موضوع بازی های فضایی می باشید، پیشنهاد می گردد بازی Observation را از دست ندهید.

بازی فضایی ps4

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید