بازیps4

بازی هواپیمایی ps4 | معرفی 3 بازی برتر خلبانی ps4

بازی هواپیمایی ps4

بازی هواپیمایی ps4

بازی هواپیمایی ps4 از جمله بازی های مهیجی است که گیمر را در یک شرایط شبه خلبانی خاص، مجذوب خود خواهد کرد. بازی های زیادی در زمینه صنعت هواپیمایی در پلی استیشن 4 برای علاقه مندان به هواپیماهای جنگی و مبارزات هوایی، طراحی شده است که ما در این مقاله قصد داریم سه نمونه از این مدل های بازی خلبانی ps4 را که بیشترین محبوبیت را در میان کاربران دارند، به شما معرفی نماییم. پس با ما در ادامه این مقاله مهیج همراه باشید.

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های xbox one و ps4 دیدن کنید.

 

1) بازی Ace Combat 7 Skies Unknown

بازی Ace Combat 7 Skies Unknown شاید مهم ترین بازی هواپیمایی ps4 به حساب بیاید.این بازی در واقع از بهترین بازی های هواپیمایی پلی استیشن 4 می باشد. جدیدترین ورژن از بازی‌های مدل شبیه ساز هواپیمایی جنگی Ace Combat، با وجود ضعیف بودن در بعضی بخش ها، توانست یک بار دیگر، کیفیت بالا در این مدل بازی های هواپیمایی را، نشان دهد. اگر از آن دسته گیمرها باشید که به بازی های جنگی در سبک هواپیمایی علاقه مند هستید، پس حتماً نام بازی Ace Combat برای شما آشنا می باشد. البته بازی های Ace Combat   از نسخه های قدیمی در سبک بازی هواپیمایی ps4 – بازی خلبانی ps4 است که جدیدترین ورژن آن هفت، می باشد.

بازی Ace Combat 7 Skies Unknown بعد از سال ها انتظار کاربران، توسط استودیوی باندای نامکو تولید و ارائه شده است. این سری بازی Ace Combat، دارای گرافیکی عالی و با گیم پلی هیجان انگیز، همان حس بازی های قبلی را به گیمرها خواهد داد. داستان بازی Ace Combat 7 Skies Unknown از سری های قبلی جذاب تر بوده و گیمر را از شرح حال چند کاراکتر مختلف، آگاه می سازد. مشابه سری های قبل داستان بازی Ace Combat 7 Skies Unknown نیز در دنیای خیالی ایجاد شده است. گیمرها در موضوع این بازی هم از اتفاقات جنگی آگاهی پیدا می کنند و هم از شخصیت هایی که تصمیم به جنگ دارند، مطلع می شوند.

بازی هواپیمایی ps4

 

موضوع داستان بازی Ace Combat 7

روش داستانی این بازی خلبانی ps4 به این صورت پیش می رود که شما باید تمام سخنان شخصیت ها و دستورات نظامی را گوش دهید. در بازی Ace Combat 7 Skies Unknown شخصیتی وجود دارد که پدر خود را در جنگ از دست داده‌ و برای رسیدن به هدف خلبان شدنش، به آسمان ها سفر می کند که ناگهان در همان موقع، جنگ بین کشورها شروع می شود و موضوع داستان بازیکنان از همین جا، می باشد. از همان شروع بازی و با ورود به آن می توانید گرافیک و نورپردازی زیبای آن را ببینید و در آن غرق شوید. البته این بخش دارای نقطه ضعف هایی نیز، می باشد. طراحان به طراحی جزئیات آسمان‌ ها و نورپردازی سنگ ها، توجه زیادی کرده اند ولی در بعضی از مرحله های گرافیکی این بازی، به جزئیات جغرافیای آن، اهمیت زیادی داده نشده است.

به طور مثال وجود درخت ‌های تکراری یا محیط‌ های خشک اطراف بازی 7 Ace Combat ، توجه شما را به خود جلب می نماید. اگر زمان بیشتری صرف طراحی کوهستانی پربارتری می کردند، به طور حتم این بازی بی نقص حساب می شد. البته در همه مراحل بازی این کمبود وجود ندارد و بخش هایی از بازی دارای جزییات ریزی می باشد. این بازی در بخش انفجار هواپیماهای جنگی دشمنان حرفی برای گفتن دارد. زمانی که از کنار جنگنده‌های دشمن در آسمان که منفجر شده اند، رد می شوید، می توانید جزییات تکه تکه شدن آن را ببینید و هیجان آن را تجربه نمایید. البته این موضوع فقط برای جنگنده دشمن لحاظ شده و در مورد جنگنده خودتان صادق نیست و فقط یک انفجار ساده را می بینید.

 

سیستم پویای محیط  بازی Ace Combat 7

سیستم دیگری که به جزئیات گرافیکی و گیم پلی بازی روح می بخشد، سیستم پویای محیط Ace Combat 7 می باشد که جلوه گرافیکی زیبایی را نیز، به بازی داده است. وجود طوفان‌ها در وسط مانور و داشتن مه در ارتفاعات، از یک صحنه واقعی جنگ، خبر می دهد. از موارد خوب دیگر بازی Ace Combat 7 Skies Unknown داشتن کنترلرهای روان بازی می باشد که در همه موارد دیده می شود. هرگیمر با هر درجه از مهارت می تواند به راحتی هواپیما را هدایت و کنترل نماید. وجود ماموریت های مختلف در بازی Ace Combat 7 Skies Unknown آن را چالش برانگیزتر خواهد نمود. گیمرها با هماهنگی با هم تیمی های خود می توانند، ماموریت ها را انجام دهند.

مرحله های بازی به نوعی دقیق طراحی شده که هیچ مرحله تکراری با وجود هواپیماهای مختلف، نخواهید داشت. در مجموع بازی Ace Combat 7 Skies Unknown یک نوع بازی هواپیمایی ps4 فوق العاده می باشد که می تواند ساعت‌ها بازیکنان را به بازی مشغول نماید.

بازی خلبانی ps4

 

2) بازی InnerSpace

InnerSpace نام یک بازی هواپیمایی ps4 در سبک  ماجراجویی و آخر زمانی می باشد که برعکس بازی های دیگر، شما را به جهانی تمام شده ولی رنگی می برد. کمپانی ساخت این بازی ” پلی نایت گیم” بوده که بازی  InnerSpace اولین تولید این استودیو می باشد. موضوع داستان InnerSpace گیمر را در دنیای خاصی وارد می کند که عجیب و غریب بوده که مشابه آن را کمتر دیده ایم. بازی InnerSpace  دارای چالش‌هایی می باشد که نقطه ضعف هایی هم در بازی وجود دارد. داستان بازی از جایی شروع می شود که شما به عنوان یک نقشه ‌کش به یک جهان ناشناخته وارد می شوید و شروع کار کاراکتر اصلی بازی هم، از همین جا خواهد بود.

شما به عنوان یک گیمر باید سوار بر هواپیمای خود شوید و داخل جهان ناشناخته بروید و آنها را کشف نمایید. بازی با استفاده از به کارگیری مهارت شما و کشیدن نقشه‌ها پیش خواهد رفت و این برنامه ریزی درآینده در اختیار سایر افراد قرار می گیرد. شبیه سیارات بازی سوپر ماریو گلکسی، با موارد زیادی از کهکشان تو در تو روبه رو هستیم که ظاهرشان قابل پیش‌بینی نمی باشد. یکی از موارد موفقیت بازی Innerspace در قسمت طراحی می باشد که مدل آن، به تصویر کشیدن فیزیک معکوس است زیرا تصور شما را از همه اجسامی که تا الان مشاهده کرده اید، تغییر می‌دهد.

بازی هواپیمایی ps4

 

گیم پلی بازی Innerspace

استودیو “پلی نایت گیم” تمرکز به خصوصی روی گیم‌ پلی بازی داشته است و گیمرها را وادار به گشت و گذار در این بازی، می کند. این موارد گشت و گذار در قالب اثرهای باستانی است که در بخش های مختلفی مانند داخل کوهستان ها و زیر دریاها قرار داده شده و با پیدا کردن آنها می توانید اطلاعاتی در مورد تمدن گذشته، متوجه بشوید. ادامه پیدا کردن موضوع داستان بازی ارتباط مستقیم با گیم ‌پلی آن دارد و گیمر هر چه بیشتر جستجو کند، می تواند بیشتر متوجه داستان بازی گردد. در شروع بازی حرکات  هواپیما ساده می باشد ولی با گذشت زمان بیشتر و به دست آوردن امتیازات زیاد، می توانید موارد بیشتری را دریافت نمایید و حرکات پیشرفته تری را در آسمان و دریا انجام دهید.

در کل می توان گفت InnerSpace یک بازی خلبانی ps4 می باشد که در طول بازی به آهستگی و طبق نقشه راه، مسیر را طی می نماید. سواری با هواپیما بعد از طی زمان چند ساعته، دیگر لذت اولیه را ندارد ولی به جای آن دنیای ماجراجویی ‌ها و لحظه های هیجان ‌انگیزی را در پیش روی شما قرار می دهد. هر زمانی احساس کردید که دوست دارید از دنیای پر هیاهو، آزادی پیدا کنید، این بازی را امتحان کنید تا آرامش خود را در بازی، پیدا نمایید.

 

3) بازی Air Conflicts: Pacific Carriers

آخرین بازی هواپیمایی ps4 که قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم بازی شبیه ساز پرواز جنگی Air Conflicts: Pacific Carriers می باشد که موضوع داستان آن در زمان جنگ جهانی دوم خواهد بود. در این جنگ گیمر در نقش خلبان هواپیماهای جنگنده می باشد که باید ناو و کشتی های دشمن که در اقیانوس آرام هستند را، مورد حمله قرار دهد و با یک برنامه ریزی درست، تهدید های دشمن را پاسخ دهد. معمولاً بازی هایی که در آن ها گیمر در نقش خلبان هواپیمای جنگی می باشند، محبوبیت و طرفداران زیادی دارد، زیرا این مدل بازی ها بسیار پرهیجان است و مدل جنگی و مبارزه ای را هم شامل می شود.

بازی Air Conflicts: Pacific Carriers را کمپانی گیمز فارم ایجاد کرده که به دست  “ماکسیمم گیم و بیت کومپزر گیم” منتشر شد. به دلیل اینکه گرافیک بازی Air Conflicts: Pacific Carriers ابتدایی و ساده طراحی شده است در برخی از سایت ها به آن انتقاد وارد شد ولی از طرفی هم به خاطرداشتن گیم پلی جذاب، سرگرم کننده و پر ازهیجان، مورد حمایت بعضی از منتقدین قرار گرفت. در بازی Air Conflict: Pacific Carriers قهرمانان بازی بدون ترس از کشته شدن یا اصابت نیروی دشمن به هواپیماهای خود، به ناوهای دشمن حمله خواهند کرد و چون با برنامه ریزی کار را پیش می برند، موفق به انجام عملیات خواهند شد و نبردهای جذاب هوایی را انجام می دهند.

بازی خلبانی ps4

 

گیم پلی بازی Air Conflicts: Pacific Carriers

گیم پلی بازی Air Conflicts: Pacific Carriers به حدی شما را جلب می کند که می تواند گرافیک ساده این بازی را، پوشش دهد. امتیاز این بازی در سایت بزرگ Steam مقدار 6 از 10 است که می توان آن را امتیاز قابل قبولی دانست. از نظر کاربران گوگل پلی نیز بازی Air Conflicts: Pacific Carriers  توانست  89 درصد رای مثبت گیمرها را، به دست بیاورد که باز هم می توان آن را خوب دانست. در صورتی که دوست دارید یک بازی پرهیجان در مدل بازی هواپیمایی ps4 را، داشته باشید پیشنهاد می شود که Air Conflicts: Pacific Carriers را تجربه نمایید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید