معرفی بازی

بازی والیبال ps4 | بررسی بازی SPIKE VOLLEYBALL

بازی SPIKE VOLLEYBALL

بازی والیبال ps4

بازی والیبال  ps4 از جمله بازی های ورزشی پرهیجانی است که در تمام سنین، طرفدار دارد. این بازی برای خیلی از افرادی که زیاد به بازی های ورزشی علاقه مند نیستند هم، جذاب می باشد و با هم تیمی ها و دوستان خود این بازی را، انجام می دهند و از آن لذت می برند. بازی SPIKE VOLLEYBALL از نمونه بازی های بسیار گیرا و جذاب برای دوستداران ورزش والیبال یا بازی های ورزشی است که برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شده است. در ادامه با ما همراه باشید تا بررسی SPIKE VOLLEYBALL را انجام دهیم.

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های xbox one و ps4 دیدن کنید.

 

بررسی بازی SPIKE VOLLEYBALL

معمولاً در بازی های تولید شده در زمینه والیبال، بازی ها به نوعی واقعی ایجاد شده اند که بعد از چندین ساعت بازی، کاربران خسته می شوند و ترجیح می دهند بازی را ترک کنند. درصورتی که در بازی های دیگری مانند بازی های نوع شوتر تا زمانی که اینترنت قطع نشده باشد، بازی ادامه پیدا می کند. این مشکلات در بازی SPIKE VOLLEYBALL  تا حدود زیادی برطرف شده و نوع بازی دیگر واقع گرایانه نیست و تلاش سازنده بر این موضوع بوده تا بازیکنان و گیمرها سرگرمی داشته باشند، تا اینکه به صورت واقعی بازی را انجام دهند.

بازی والیبال ps4

 

بخش آنلاین بازی والیبال

در بازی های تیمی برای گیمرها موضوع آنلاین بودن و انجام مسابقات تیمی، همیشه موضوع بسیار جذابی بوده است. در این بازی هم این مورد با موفقیت طراحی شده است و گیمر می تواند بازی را با چندین نفر از دوستان خود به صورت آنلاین، بازی کند. حتی این امکان هم برای گیمرها در نظر گرفته شده است که بازی را با غریبه ها ادامه دهند و به قسمت بازی ” مسابقات قهرمانی ” برسند که با انجام این مسابقات پی در پی و پشت سر گذاشتن رقیبان، بتوانند برنده بازی شوند. این بازی نهایت لذت را برای کاربران خود، فراهم می کند.

البته یک مورد منفی در این بازی که می توان به عنوان نقطه ضعف آن را حساب کرد، این است که تعداد و تنوع تیم های موجود در بازی کم است و تیم های حریف اکثراً تکراری می باشند، که یک مشکل محسوب می شود. این بازی والیبال ps4 در ظاهر ساده می باشد ولی در درون سادگی ظاهری را ندارد. می توان گفت گیم پلی بازی SPIKE VOLLEYBALL و کنترل بازی نیز بسیار روان و عالی طراحی شده که شما را ترغیب به انجام این بازی می نماید و از طرفی هم می توانید ساده، وارد بازی شده و لذت ببرید.

 

گرافیک بازی SPIKE VOLLEYBALL

می توان گفت این بازی در زمینه های گرافیکی بسیار خوب عمل کرده و می توانیم هنر گرافیکی آن را شاهد باشیم. گرافیک این بازی والیبال    ps4 دارای یک پس زمینه فانتزی و به صورت واقعی جذاب و عالی بوده که باعث لذت بردن کاربر از بازی خواهد شد. بحث موسیقی بازی هم رضایت بخش می باشد و نمی توان آن را نادیده گرفت. این موسیقی جو بازی را بسیار پرهیجان می نماید و لذت بازی را چند برابر خواهد کرد. در صورتی که به سراغ گیم پلی بازی SPIKE VOLLEYBALL بروید، می توانید یک گیم پلی بسیار جالب و جدید را ببینید که با گرافیک بسیار قوی که در آن کار شده است، بسیاری از موارد در بازی را، قابل احساس و لمس خواهد کرد.

گیم پلی این بازی مشابه بازی های محبوب و معروف RPG طراحی شده است. بنابراین با یک گیم پلی جالب و دیدنی روبه رو می باشیم که این موضوع یک نکته بسیار عالی و خوب محسوب می شود. البته در این گیم پلی نقص هایی هم وجود دارد که می توانیم از آن چشم پوشی کنیم. زیرا این بازی و سازنده آن خیلی بزرگ نیستند و توقع زیادی نمی توان از آن داشت.

بازی والیبال ps4

 

نکات مثبت SPIKE VOLLEYBALL

  • داشتن گرافیک عالی
  • داشتن گیم پلی روان و قوی
  • دارای صدا گذاری خوب در بازی
  • داشتن قسمت های متنوع و خوب

 

نکات منفی SPIKE VOLLEYBALL

  • داشتن مشکلات ریز فنی
  • نداشتن موضوع داستانی خوب
  • نداشتن موسیقی های قوی

 

جمع بندی عملکرد بازی SPIKE VOLLEYBALL

در بررسی نهایی بازی SPIKE VOLLEYBALL می توان آن را جزء بهترین بازی والیبال ps4 دانست که می تواند برای ساعت های زیادی کاربران و گیمرها را، سرگرم نماید. این بازی ورزشی برای دوستداران بازی والیبال، بسیار پرهیجان می باشد و گیمرها می توانند از آن لذت کافی را ببرند. البته این نکته را هم ذکر کردیم که این بازی دارای مشکلاتی هم می باشد که می توانیم آن را نادیده بگیریم. پیشنهاد می شود که از انجام این بازی ورزشی خوب با گرافیک عالی، لذت ببرید چرا که بدون شک بهترین بازی والیبال ps4 بازی SPIKE VOLLEYBALL می باشد.

بازی والیبال ps4

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید