معرفی بازی

بدترین بازی های ۲۰۱۹ بر اساس امتیازات متاکریتیک

بدترین بازی های ۲۰۱۹ 

بدترین بازی های ۲۰۱۹ و معرفی آنها احتمالا برای بازی دوستان بسیار جذاب خواهد بود. سال 2019 پر از بازی‌های فوق‌العاده بود. عناوین باکیفیتی مثل Baba Is You، Resident Evil 2، Control، The Outer Worlds و بسیاری از بازی‌های محبوب و پرطرفدار دیگری در سالی که گذشت عرضه شدند. البته نباید از بازی‌های بدی که امسال به بازار آمدند هم غافل شویم. بازی‌هایی که هم منتقدین و هم بازیکنان علاقه‌ای به آن‌ها نداشتند و امتیازهای بسیار پایینی برای آن‌ها در نظر گرفتند. در این مطلب، پنج بازی بد سال ۲۰۱۹ را با هم بررسی خواهیم کرد. بازی‌های این لیست، عناوینی هستند که حداقل هقت بررسی دارند و بر اساس امتیاز متوسطی که در متاکریتیک از آن‌ها به دست آمده، ترتیب‌گذاری شده‌اند.

بدترین بازی های ۲۰۱۹ 

 

۵- Dollhouse | امتیاز: ۴۱ (PS4)

ایده اولیه Dollhouse جالب به نظر می‌رسد. شما باید با جست‌وجو در مراحل ترسناک، حقیقت پشت یک راز را کشف کنید. محیط‌ها با هر بار شروع بازی، به صورت تصادفی ایجاد می‌شوند. با این حال، طبق نظر منتقدین و البته بررسی‌های بازیکنان در استیم، بازی نه تنها ترسناک نیست که به شدت هم حوصله‌سربر است.

 

۴- Contra: Rogue Corps | امتیاز: ۴۰ (Switch)

وقتی که برای اولین بار تریلر این بازی را می‌بینید، بعید است باور کنید که این عنوان، یک بازی کونترای واقعی است. شاید با خودتان فکر کنید که یک بازی‌ساز تصمیم گرفته که با سواستفاده از نام این مجموعه کلاسیک و دوست‌داشتنی، فروش بازی موبایلش را افزایش دهد، اما نه: این عنوان، بازی جدید رسمی کونترا از کونامی است! بازی اصلا خوب نیست و اگرچه یک پاندای جالب در آن می‌بینیم، اما Tekken هم پاندا دارد و ما ترجیح می‌دهم که به جای کونترا، Tekken بازی کنم.

بدترین بازی های ۲۰۱۹ 

 

۳- Blades of Time | امتیاز: ۳۸ (Switch)

این عنوان نه یک بازی واقعی، بلکه بیشتر شبیه به چیزی است که ممکن است در یک قسمت سریال Silicon Valley یا CSI ببینید. مثلا یک ویدیو کوتاه که قرار است صرفا شبیه یک بازی ویدیویی باشد و با هدف نشان دادن در یک فیلم یا سریال ساخته شده است. این نکته را هم بگوییم که بازی ابتدا در سال ۲۰۱۲ عرضه شده بود و همان موقع هم بسیار بد به نظر می‌رسید. چرا تصمیم گرفته شد که نسخه‌ای از آن در سال ۲۰۱۹ برای سوییچ عرضه شود؟! سوال خوبی که بعید است کسی جوابی برایش داشته باشد.

 

۲- Left Alive | امتیاز: ۳۷ (PS4)

با دیدن اولین تصاویر مربوط به این بازی، با خودتان فکر می‌کنید که چقدر شبیه به مجموعه MGS است و ممکن است از آن خوشتان بیاید. اما فقط کافی است نگاهی به بررسی‌های بازی بیندازید تا متوجه شوید که این شباهت فقط در ظاهر این عنوان خلاصه می‌شود. کوتاکو در بررسی خود نوشته است: این بازی یک فاجعه تمام‌عیار است که ایده‌های خوبش توسط گیم‌پلی افتضاح آن به زیر کشیده شده است.

 

۱- Eternity: The Last Unicorn | امتیاز: ۳۶ (PS4)

یکی بدترین بازی های ۲۰۱۹ در متاکریتیک که حداقل هفت بررسی دارد، عنوانی است که احتمالا اسم آن را حتی نشنیده‌اید. شاید با دیگر عناوین این لیست آشنایی داشته باشید، اما Eternity یک بازی گمنام است که حداقل از لحاظ آمار و ارقام، می‌توان آن را بدترین بازی در سالی که گذشت دانست. طبق آن‌چه که در اکثر بررسی‌ها گفته شده، گیم‌پلی بازی بسیار تکراری و خشک بوده و طراحی آن خالی از هر نوع نوآوری هنری است. حرکت شخصیت‌ها عجیب است و نوعی سکون همیشگی در طول بازی وجود دارد که باعث خسته‌کننده شدن و حتی مرده به نظر رسیدن کل بازی می‌شود.

 

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های ps4 دیدن کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید