بازیps4

بهترین بازی های ریسینگ ps4 و معرفی 15 بازی برتر آن

بهترین بازی های ریسینگ ps4

بهترین بازی های ریسینگ ps4

بهترین بازی های ریسینگ ps4 از دسته بازی های مسابقه ای پرهیجانی هستند که در سبک های مختلفی تولید شده اند و هر کدام خصوصیات مثبت یا منفی مخصوص به خود را دارند. برخی از این بازی ها سبک منحصر به فردی در بخش مسابقات دارند ولی می توانند همان هیجان و لذت از بازی مسابقه ای را به گیمر بدهند. در ادامه مقاله قصد داریم تا 15 بازی برتر ریسینگ ps4 را که دارای خصوصیات ویژه، گرافیک عالی و گیم پلی جذابی می باشد، به شما معرفی نماییم.

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های xbox one و ps4 دیدن کنید.

 

1)  Forza Horizon 4

بازی 4Forza  Horizon مشابه بازی های سری قبلی خود دارای کیفیت گرافیکی بالایی می باشد و می توان آن را از بهترین بازی های ریسینگ ps4 دانست. 4Forza Horizon  دارای گرافیک پویا، تعداد زیادی از اتومبیل‌ها می باشد که در سبک مدل جهان باز طراحی شده و دارای تغییرات شبانه روز و تغییرات فصول است که می توان این بازی را فوق العاده و با خصوصیات خاص نامید.

 

2) 7 Forza Motorsport

بازی هم از جمله بازی های موفق در رده بازی های اتومبیل رانی می باشد که به صورت مرتب و هرساله با گرافیکی اکتیو و گیم پلی پرهیجان، انتشار می یابد. این بازی مسابقه‌ای اتومبیلرانی  توانسته است با گرافیک بالایی که دارد نظر بسیار از افراد را به خود جلب نماید. 7Forza Motorsport توسط استودیو Turn10 ساخته شده که تاکنون، ایجاد همه ورژن های این فرنچایز را برعهده داشته و آنها را گسترش داده است. گیم پلی بازی 7Forza Motorsport  به دلیل داشتن گرافیک بالا، بسیار واقع گرایانه نمایش داده شده و افراد فکر می کنند که به طور حقیقی در مسابقه های اتومبیلرانی حاضر هستند و با داشتن یک ماشین مسابقه ای سوپراسپرت هدفی جز پیروزی در بازی را ندارند.

بازی 7Forza Motorsport دارای تغییرات شبانه روز، گرافیک پویا، تعداد زیاد و تنوع اتومبیل‌ ها و پیست‌ها با شبیه ساز بالا می باشد، که افرادی که دوستدار این بازی های مسابقه ای هستند آن را می پسندند. سری بازی‌های Forza همیشه محبوبیت بالایی را در بین افراد دارد و از دید گیمرها عملکرد استودیو ترن 10، قابل تعریف می باشد.

بهترین بازی های ریسینگ ps4

 

3) Forza Horizon 3

Forza Horizon3 از بهترین بازی های ریسینگ ps4 حساب می شود که مانند موارد قبلی دارای گرافیک واقعی و تغییرات شب و روز می باشد. این بازی مسابقه ای عالی که محصول شرکت پلی گروند گیمز بوده، تغییرات شگفت انگیزی در این سبک بازی های مسابقه ای، ایجاد نموده است. یکی از خصوصیات اصلی Forza Horizon3 داشتن گرافیکی فوق العاده می باشد که نظر هر شخصی را به خود جلب خواهد نمود. اگر بازی را تجربه کرده باشید متوجه خواهید شد که کمترین عیبی در کیفیت و گرافیک بازی نخواهد بود و استودیو پلی گروند گیمز و استودیو ترن 10 توانسته اند توسعه بازی را به خوبی نشان دهند.

 

4)  Need for Speed: Hot Pursuit

سری بازی‌های Need for Speed برای دوستداران این سبک بازی‌های مسابقه ‌ای بسیار پرطرفدار می باشد. شرکت الکترونیک آرتز، ورژن های مختلفی از این سری بازی محبوب را منتشر کرده که  بازی Need for Speed: Hot Pursuit را می توان از ورژن های محبوب و جذاب محسوب نمود. استودیو Criterion یکی از پیشرفت دهنده های خلاقیت بازی بوده که عنوان های مورد توجهی را در لیست خود دارد. در  Need for Speed: Hot Pursuit بازیکنان می توانند در پیست های خیابانی به همراه خودروهای اسپرت خود مسابقات را انجام دهند و پلیس هم در صحنه حضور خواهد داشت.

بازی  Need for Speed: Hot Pursuit

 

5) RaceRoom Racing Experience

بازی RaceRoom Racing Experience  توسط استودیو سکتور3 منتشر شد که آن را می توان از بهترین بازی های ریسینگ ps4 محسوب نمود. درست است که چند سال از تولید و نشر بازی می گذرد ولی دلیل نمی شود که این بازی را از لیست بازی های مسابقه ای، حذف نماییم. این بازی با پیشرفتی که داشته، توانسته است یک بازی کامل را به دوستداران خود ارائه دهد. مشابه ورژن های قبلی این بازی هم تجربه گیم پلی لذت بخش و فوق العاده‌ را، به کاربر خواهد بخشید. در بازی RaceRoom Racing Experience  شما باید با خودروهای پرسرعتی که در اختیارتان می باشد مهارت خود را در مسابقات نشان دهید. در بین مسابقات بخش های متنوع دیگری هم وجود دارد که با انجام بازی آن را خواهید فهمید.

 

6) F12018

12018F از جمله بازی های مسابقه ای اتومبیلرانی می باشد که با گرافیک و گیم پلی خاص خود توانسته است خود را در لیست بهترین های شبیه سازهای ریسینگ قرار دهد. بازی 12018F به دست شرکت کدمسترز گسترش و انتشار داده شده است. 12018F گیمر را در قالب یک راننده حرفه ای فرمول یک می گذارد که هدفش شرکت و موفقیت در مسابقاتی بزرگ به همراه بازیکنانی با مهارت بالا، می باشد. بازی 12018F بسیار ساده بوده و با تجربه آن می توانید به هدف پیروزی خود دست پیدا نمایید. سری بازی‌های مسابقه ای فرمول یک شرکت  کدمسترز همواره می توانند مورد توجه دوستداران این بازی ها قرار بگیرند. نسخه 2018 این بازی هم از جمله بازی های محبوب حساب می شود که دارای گرافیک پویا و مدل های مسابقه ای مختلفی، می باشند.

بازی F12018

 

TrackMania 2 (7

بازی TrackMania2 بازی جدیدی نیست و از قبل هم انتشار یافته بود که می توان آن را از بهترین بازی های ریسینگ ps4 حساب کرد. TrackMania2محصولی از Nadeo می باشد که بهترین بازی ها را در لیست خود دارد. در بازی TrackMania2 گیمر سه نوع پیست متنوع را دارد که شامل  که استادیوم، دره ها و منطقه ها می شود. پس خواهید توانست با انتخاب هر یک از این پیست‌ها از دیدن مناظر اطراف لذت ببرید. گیمر فقط یک خودرو مسابقه‌ای دارد و مانند دیگر بازی های مشابه، باید با توجه به مهارت خودتان به پیروزی دست پیدا کنید.

 

rFactor 2 (8

سازنده بازی  rFactor2 کمپانی  Image Space Incorporated می باشد که در کارنامه کارهای خود چندین کار موفق را دارد. بازی rFactor 2 را هم می توان به لیست بازی های موفق ریسینگ و شبیه ساز واقعی اتومبیلرانی اضافه نمود که گیمر باید برای موفق شدن در آن بسیار تلاش کند و با کسب مهارت بالا، به پیروزی دست پیدا کند.

بهترین بازی های ریسینگ ps4

 

9) GRID Autosport

سری بازی‌های  GRID ساخت شرکت کدمسترز از طرفداران زیادی در بین دوستداران این بازی ها برخوردار هستند. شرکت کدمسترز فقط توسعه دهنده بازی نیست و وظیفه اصلی آن انتشار این عناوین مسابقه ای هم، می باشد. کیفیت گرافیکی این بازی واقعی می باشد و زمانی که به دیوار یا موانعی برمی خورید می توانید خراب شدن آن را به صورت واضح ببینید. بازی‌های مسابقه ‌ای اتومبیلرانی کمتری وجود دارند که این توانایی خراب شدن را داشته باشند. بازی GRID Autosport با داشتن مسابقات تیمی و ارائه یکی از بهترین طراحی‌ های موجود در زمینه فیزیک ماشین ها، به یکی از بهترین بازی‌های ریسینگ ps4 تبدیل شده است.

 

10) Driver: San Francisco

یکی دیگر از عنوان های خوب ماشین های مسابقه ‌ای که باید آن را در لیست قرار داد، بازی Driver: San Francisco ساخت یوبی سافت، می باشد. Driver: San Francisco در سبک مسابقه‌ ای و نوع اکشن ماجراجویی ایجاد شده است که دارای گرافیک و گیم پلی جذابی می باشد. روند بازی مشابه سری‌های قبلی است و موضوع داستان کاراکتر محبوب” تنر” می باشد که کارش انجام ماموریت‌های متنوع در سطح شهر سان‌فرانسیسکو، است. خصوصیات جدید بازی این امکان را به تنر می دهد که خود را به ماشین دیگر منتقل کند و بتواند ادامه ماموریتش را با خودروی جدید انجام دهد. گیمر می‌تواند این توانایی را به وسیله پرش‌های بزرگ و یا رانندگی در سطح شهر، کسب نماید.

بازی Driver: San Francisco

 

11) Split Second

بازی Split Second  یک عنوان مسابقه ‌ای حساب می شود که سازنده آن استودیو بلک راک بوده و به دست استودیو دیزنی اینترکتیو، انتشار یافت. در این بازی گیمرها در یک شو تلویزیونی به نام  Reality TV شرکت خواهند کرد که این برنامه در مورد مسابقاتی جهت دریافت پول و شهرت می باشد. کاربران بازی Split Second در کل باید در 72 مسابقه شرکت کند که در 12 قسمت با مدل های گوناگون  در دسترس است.

به طور مثال در حالت Survival گیمرها باید مسیر مشخص شده را در طی زمان تعیین شده را بگذرانند. همچنین گیمرها در حالت Air Strike باید از موشک های شلیک شده از طرف هلی کوپتر فرار کرده و جان خود را نجات بدهند. بخش چند نفره یا بخش تیمی نیز بازی را به صورت دو نفره آفلاین یا هشت نفره آنلاین، برقرار می کند. بازی Split Second می تواند طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کند.

 

 Need For Speed Rival (12

بازی  Need For Speed Rivalsیکی از بهترین بازی های ریسینگ ps4 حساب می شود که ادامه سری های قبلی می باشد. بازی   Need For Speed Rivalsدارای گرافیک بالایی می باشد که می تواند گیمرها را به خود جلب کند. سری بازی‌های Need For Speed  جزو عنوان های جهان باز ریسینگ اتومبیلرانی می باشد که در آن افراد خواهند توانست ماشین خود را ارتقا داده و در انواع مسابقات خیابانی شرکت کنند. با کمک موتورگرافیکی فراسبایت که بیشترین بازی‌های شرکت EA نیز با این موتورگرافیکی پیشرفت پیدا می‌کند، گرافیک بازی، کاملاً شبیه ساز واقعی ایجاد شده است.

 Need For Speed Rival بازی

 

13) Dirt Rally 2.0

سری بازی‌های Dirt جزو عنوان های شبیه ساز واقعی مسابقات رالی می باشند که تا همین الان هم، طرفداران خاص خود را دارد. بازی 2.0Dirt Rally  به دست استودیو کد مسترز توسعه یافته است و گیمرها در این بازی می توانند مسابقات مختلفی را تجربه نمایند. بازی 2.0Dirt Rally در بین عنوان هایی در مدل رالی از بهترین ها حساب می شود و دارای امکاناتی مانند جاده های تخریبی می باشد که تجربه عالی را به کاربر می دهد. بازی 2.0Dirt Rally شامل مدل های مختلفی از خودروها می باشد که هر کدام با توجه به محیط  و شرایط آب و هوایی عکس العمل مختلفی را، دارد. بازی 2.0Dirt Rally را می توان با داشتن گرافیک خاص و گیم ‌پلی لذت بخشش یکی از بهترین عناوین شبیه ساز رالی دانست.

 

14) iRacing

بازی های مسابقه‌ای شبیه ساز مانند iRacing همواره دارای طرفدار می باشند. این بازی هم ساخت استودیو  iRacing Motorsport Simulations از عنوان هایی است که بسیار در این زمینه موفق عمل کرده است و محبوبیت خاصی را در بین کاربران دارد.  iRacing با گرافیک خوب  و گیم پلی پر هیجان توانسته است بازیکنان را تحت تاثیر خود قرار دهد. برعکس سری بازی‌های فرمول یک که شامل اتومبیل های خاصی می باشند، در بازی   iRacing گیمرها دارای خودروهایی از برندهای  معروف هستند.

 

15) Burnout Paradise

یکی از بهترین بازی های ریسینگ ps4 بازی Burnout Paradise می باشد که محصول استودیو Criterion Games است. این بازی همزمان با بازی نید فور اسپید منتشر یافت که طرفداران زیادی پیدا کرد. البته Burnout Paradise نتوانست نسخه های دیگر را از خود منتشر نماید ولی با خصوصیاتی که از خود نشان می داد توانست توجه هر گیمری چه حرفه ای و چه مبتدی را به خود جلب کند. بازی Burnout Paradise گرافیکی قابل قبول و گیم پلی پرهیجان، خواهد داشت.

بهترین بازی های ریسینگ ps4

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید