بازیps4

بهترین بازی های واقعیت مجازی ps4 و ایکس باکس

بهترین بازی های واقعیت مجازی ps4

بهترین بازی های واقعیت مجازی ps4 و ایکس باکس

بهترین بازی های واقعیت مجازی ps4 و ایکس باکس از جمله مواردی است که روز به روز بر طرفداران آن اضافه می گردد. از ورود واقعیت مجازی به دنیای فناوری مدتی است که می گذرد ولی گیمرها نمی توانستند هدست های آن را به راحتی و با قیمت مناسب برای خود داشته باشند. با پیشرفت بیشتر در عرصه فناوری این امکان ایجاد شد که بازی های واقعیت مجازی در اختیار کاربران قرار بگیرد. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با 10 بازی از بهترین بازی های واقعیت مجازی ps4 و ایکس باکس آشنا نماییم. پس با ما همراه باشید.

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های xbox one و ps4 دیدن کنید.

 

1- بازی واقعیت مجازی Astro Bot Rescue Mission

بازی واقعیت مجازی Astro Bot Rescue Mission مخصوص پلی استیشن 4 تولید شده که در ژانر اکشن می باشد. گیمر در بازی Astro Bot Rescue Mission باید افراد تیم خود را که در فضا قرار گرفته اند، نجات دهد و سپس در 20 مرحله اصلی و همچنین 26 ماموریت چالشی ادامه بازی را دنبال می کند. در Astro Bot Rescue Mission بازی به صورت 360 درجه طراحی شده است و دارای انواع و اقسام سلاح های مختلف و جذاب می باشد.

 

2- بازی واقعیت مجازی Beat Saber

اگر از آن دسته گیمرهایی می باشید که به بازی های ریتم دار و همراه موزیک علاقه مند هستید، پیشنهاد می شود Beat Saber را امتحان نمایید. بازی Beat Saber در ژانر موسیقی و موزیکالی شناخته می گردد. وظیفه گیمر در بازی این است که با کمک کنترل های چپ و راست  آجرهای روی صفحه را هدایت کند و بتواند در مواقعی هم در برخورد با مانع ها، جا خالی دهد. این بازی به صورت نشسته انجام نخواهد شد و با حرکاتی که دارد جزو گیم پلی هیجان انگیزی می باشد.

بهترین بازی های واقعیت مجازی ps4

 

3- بازی واقعیت مجازی EVE: Valkyrie – Warzone

بازی EVE: Valkyrie – Warzone یک بازی واقعیت مجازی دیگری است که در ژانر مبارزات فضایی یک یا چند نفره طراحی شده است. قسمت های چند نفری بازی EVE: Valkyrie – Warzone بخش های Deathmatch ،Control ،Carrier Assault ،Wormhole و Extraction  را دارد. در بازی EVE: Valkyrie – Warzone تعداد 13 سفینه وجود داشته که با کمک آنها به مبارزه با دشمن خواهید پرداخت. بازی با ایجاد امکان شخصی سازی در زمینه سفینه های گیمر، توانسته است بازی منعطفی را ایجاد بنماید. جلوه های بصری EVE: Valkyrie – Warzone از نکات مثبت آن است و دارای جزئیات فراوان و همچنین پرتاب لیزر در فضا می باشد.

 

4- بازی واقعیت مجازی Farpoint

بازی Farpoint از بهترین بازی های واقعیت مجازی ps4 و ایکس باکس می باشد که برای نشان دادن توانایی های هدست ها ایجاد شده است. بازی Farpoint در واقع اولین بازی است که از  PlayStation VR Aim  یا دستگاه نشانه گیری سونی که مخصوص بازی های شوتر طراحی شده است، بهره خواهد گرفت. با استفاده از دستگاه VR Aim توانایی تعقیب حرکات بازیکنان و مبارزات طبیعی و واقعی وجود دارد. هدف بازی Farpoint مبارزه با دشمن و پیدا کردن هم تیمی هایتان می باشد، بنابراین پیشنهاد می گردد این بازی هیجان انگیز را تجربه نمایید.

بازی واقعیت مجازی Farpoint

 

5- بازی واقعیت مجازی I Expect You To Die

I Expect You To Die از آن دسته از بازی هایی است که گیمر را در قالب یک جاسوس فراری قرار داده که باید بتواند قبل از تمام شدن زمان بازی از تهدیدها، فرار کرده و سالم بماند. بازیI Expect You To Die، فکری بوده و مشکلات می توانند با کمک هوش شما حل شوند. در طول بازی باید ابزارهای مناسبی جمع شود زیرا در بخش های بازی به درد خواهند خورد و جان شما را نجات می دهند. در صورتی که به بازی های جاسوسی علاقه مند هستید بازی I Expect You To Die را فراموش نکنید.

 

6- بازی واقعیت مجازی Job Simulator

بازی Job Simulator به معنی شبیه ساز شغل، از مورد بعدی در بازی های جالب واقعیت مجازی می باشد که گیمر را قادر خواهد ساخت با کمک هدست ها بتواند خود را درگیر چند شغل بنماید. بازی Job Simulator یا شبیه ساز انواع مشاغل، این امکان را به شما می دهد تا بتوانید از کارمند اداری شدن تا سرآشپز بودن را تجربه کنید. بازی Job Simulator دارای نوع جدید و بدون محدودیت  Overtime Mode  بوده که می توانید بهترین استفاده را از آن کنید.

بهترین بازی های واقعیت مجازی ps4

 

7- بازی واقعیت مجازی  Moss

بازی بعدی که از بهترین بازی های واقعیت مجازی ps4 و ایکس باکس می باشد بازی جذابی به نام Moss است.  Moss در مورد موش ماجراجویی است که با فعال کردن جادویی به صورت تصادفی، مجبور است که سفری کند تا عموی خود را نجات دهد. در بازی Moss انواع بازگشایی رمزها، مبارزات با دشمن و ورود به انواع مکان ها و کشف جاهای عجیب وجود دارد که با نورپردازی جالبی که دارد می تواند گیمرها را مجذوب خود نماید.

 

8- بازی واقعیت مجازی Superhot

از بازی های جذاب دیگر در بخش واقعیت مجازی بازی تیراندازی Superhot می باشد که به صورت مستقیم زمان در آن موثر است زیرا وقتی در بازی ایستاده اید، بازی هم حرکتی ندارد. بازی Superhot گیمر را به خود وابسته خواهد کرد و بخش های آن خیلی با سرعت بالا آمده یا مجددا فراخوانی می گردد، که این امر باعث بالا رفتن تمرکز خواهد شد. در بازی Superhot دشمنان قرمز رنگی با شما حمله می کنند و هدف آنها از بین بردن شما می باشد. پس نیاز است با تمامی وسایلی که دارید جواب آنها را بدهید و از خود دفاع کنید. مجهز بودن در این بازی خیلی مهم است زیرا با یک گلوله هم شما و هم دشمن از دور خارج می گردد.

بازی واقعیت مجازی Superhot

 

9- بازی واقعیت مجازی Tetris Effect

بازی بعدی در لیست ما Tetris Effect نام دارد که جزو بازی های قدیمی محبوب گیمرها بوده که به شکل نهایی درآمده است. بازی واقعیت مجازی Tetris Effect دارای بهترین نمایشات صوتی و تصویری بوده که توانسته است گیمرها را راضی نگه دارد. بازی در سه حالت Journey  که شامل قواعد استاندارد تتریس،Effects  به معنی چالش‌های تتریس و Mixed Effects به معنی تغییر قواعد گیم پلی در وسط بازی، طراحی شده که راحتی بیشتر را برای گیمر خواهد داشت. همینطور با جلو رفتن در بازی Tetris Effectمی توانید افکت ها و لول های جدید را مشاهده نمایید.

 

10- بازی واقعیت مجازی The Elder Scrolls V: Skyrim VR Edition

بازی Skyrim جزو بازی های خاص و پرطرفدار در بازی هایی با سبک “جهان باز” یا همان Open World می باشد که توانسته در نسخه واقعیت مجازی خود جذابیتی پیش از پیش را به این بازی اضافه نماید. ورژن واقعیت مجازی Skyrim شامل گشتن در مکان های مختلف بازی، ارتباط با کاراکترهای غیرقابل بازی (NPCها) و مجهز کردن شخصیت اصلی به انواع سلاح ها، لباس ها و … خواهد بود. ماموریت نهایی کاراکتر بازی Skyrim کشتن اژدهایی خطرناک به نام آلدوئین می باشد ولی می توانید در حین انجام بازی ماموریت های اصلی را ول کرده و سراغ گشتن در بازی بروید و از چرخیدن در انواع مناطق و مکان ها، لذت ببرید.

بازی واقعیت مجازی ps4

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید