مقاله

بهترین فروشگاه آنلاین خرید بازی کدام است؟

بهترین فروشگاه آنلاین خرید بازی

بهترین فروشگاه آنلاین خرید بازی فروشگاهی است که بتواند نیاز به خرید انواع بازی در گیمرها را برطرف کرده و رضایت مشتریان آنلاین را کسب نماید. امروزه فروشگاه های آنلاین بخش مهمی از تجارت در فضای اینترنتی می باشند و با ایجاد تنوع و خلاقیت می توانند مشتریان زیادی را به خود جذب کنند و از این راه درآمد زایی خوبی داشته باشند. رشد این سایت ها در سال های اخیر بیشتر و بیشتر شده و رو به پیشرفت می باشند. در ادامه مقاله سعی بر این شده است تا مشخصات بهترین فروشگاه آنلاین خرید بازی را بررسی نماییم، پس با ما همراه باشید.

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های xbox one و ps4 دیدن کنید.

 

ویژگی های یک فروشگاه آنلاین خوب

ارائه کالاهای متنوع

فروشگاه آنلاین خوب فروشگاهی می باشد که دارای تنوع در ارائه کالا بوده و فقط یک محصول را پشتیبانی نکند. طبقه بندی و تنوع محصولات یکی از موارد مهم برای خرید راحت مشتریان می باشد. به طور مثال در سایت اصلی فروشگاه تفکیک به ترتیب موادغذایی و بهداشتی به صورت جداگانه گذاشته شود. دادن اطلاعات درست به مشتری در مورد محصولات نیز از وظایف فروشگاه اینترنتی می باشد که افراد را به دانستن اطلاعات در مورد کالا، قیمت و جنس آنها مطلع بسازد.

 

ارائه خدمات مناسب به مشتری

از موارد مهمی که برای خریداران مهم است نوع خدماتی می باشد که فروشگاه در برابر خرید محصول می دهد. خدمات در موارد متنوعی می تواند باشد، مانند خدماتی که بعضی از فروشگاه ها برای پاسخ دادن به مشتریان و پشتیبانی ها می دهند تا به سوالات آنها پاسخ بدهند و کمک زیادی برای مشتری باشند. برخی از فروشگاه ها هم خدمات رایگانی را مانند هزینه حمل و نقل و یا تخفیفات خاص را برای جلب مشتری انجام می دهند.

 

 ارائه راهنمایی های لازم به مشتری

ارتباط با مشتری از اصول مهم در فروش آنلاین می باشد. راضی کردن مشتری از اولین قدم برای این کار خواهد بود. در مرحله اول ظاهر فروشگاه باید جذاب باشد تا بتواند مشتریان را به خود جذب نماید. فروشگاهی با ظاهر خوب می تواند مشتری را متقاعد کند که در آن سایت می تواند کالای خود را پیدا نماید. سایت باید طوری طراحی شده باشد که مشتری بتواند در زمان کوتاه و با سرعت بالا خرید را انجام دهد و شلوغی سایت مانع خریدش نگردد. البته طراحی گرافیکی زیاد از حد هم برای یک فروشگاه اینترنتی خوب نخواهد بود و نوع طراحی باید ظاهری ساده، سبک و شیک داشته باشد.

 

 ایمن بودن سایت

یکی از موارد مهم برای خریدهای اینترنتی داشتن ایمنی در سایت می باشد که مشتریان بتوانند با خیال راحت اطلاعات مالی و خصوصیات خود را در اختیار سایت بگذارند. اولین قدم در طراحی فروشگاه امنیت آن می باشد که اطمینان مشتری را تضمین نماید.

 

 ایجاد سیستم پرداخت و خرید راحت

بهترین فروشگاه آنلاین، فروشگاهی می باشد که علاوه بر تضمین امنیت، بتواند پرداختی راحت برای آنها فراهم کند تا افراد با هر تحصیلاتی بتوانند از آن بدون مشکل استفاده نمایند. روش های پرداختی که در سایت استفاده می گردد باید برای پرداخت مشتری قابل استفاده باشد. ایجاد روش های پرداخت متنوعی مانند پرداخت آنلاین، واریز به کارت، پرداخت پس از تحویل و… می تواند کمک زیادی به فروش آنلاین نماید.

 

قابلیت جستجو و بررسی و مقایسه در سایت

یکی از موارد اساسی در خرید های اینترنتی، داشتن امکان جستجو، بررسی و مقایسه کالاها می باشد. اگر سایتی نتواند این موارد را در خود لحاظ نماید مسلماً مشتریان خود را از دست خواهد داد. مشتری باید بتواند جستجوی کالای مورد نظر خود را انجام دهد و در مقایسه با کالاهای مشابه، بهترین کالا را انتخاب و خرید کند.

 

ارائه محصولات با قیمت مناسب

اگر فروشگاهی بتواند دلالان را حذف نماید خواهد توانست قیمت تمام شده کالا را پایین آورد. مشخصات یک فروشگاه اینترنتی خوب ایجاد تنوع بیشتر در کالاها، خدمات و رنج های مختلف در قیمت ها می باشد که خریداران با توجه به توانایی مالی خود، کالای مناسب خود را دریافت نمایند.

بهترین فروشگاه آنلاین خرید بازی

جلب اعتماد مشتری

مهمترین بخش برای یک فروشگاه اینترنتی ایجاد اعتماد می باشد زیرا تا کاربران به سایت اعتماد نکنند نمی تواند خرید را انجام دهند. جهت این کار می توان نمادهای اعتماد، شماره تلفن، آدرس و مشخصات شرکت را در سایت درج نمود.

 

ارائه کیفیت بالا

بهترین فروشگاه آنلاین خرید بازی باید از پشتیبانی فنی خوبی نیز، برخوردار باشد. فروشگاه های آنلاین که خرید و فروش کار اصلی آنها می باشد باید حتماً از لحاظ فنی دارای پشتیبانی خوب و با کیفیت باشند و همچنین عملکرد و سرعت عمل بالایی برای راحتی خرید مشتریان، انجام دهند. در صورتی که بخش فنی وب سایت و فروشگاه آنلاین به صورت دائم دچار نقص و مشکلات فنی باشد مشتریان مجبور به ترک سایت می شوند.

 

ارائه محتوای خوب

از واجبات یک فروشگاه آنلاین یک محتوای خوب می باشد که شامل مواردی مانند توضیح کامل در مورد محصولات، دسته بندی محصولات، اطلاعات تماس، خلاقیت در متن و…  می باشد. پس داشتن  محتوای خوب به جذب مشتری کمک زیادی می کند و شانس بیشتری هم برای درآمد زایی به فروشگاه آنلاین خواهد داد.

 

تبلیغات اصولی

برای یک فروشگاه آنلاین فقط فروش محصولات کافی نمی باشد و باید به شروع تبلیغات در قالب بروشور، کاتالوگ و… نیز بپردازد که کارهایی مشابه یک فروشگاه حضوری داشته باشد. همچنین داشتن امکان عضویت مشتریان دائمی و ایجاد یک حساب کاربری برای آنها از قابلیت های یک فروشگاه آنلاین خواهد بود. تبلیغات در یک فروشگاه اینترنتی، هم در فضای آنلاین و هم به صورت رسانه ای به جذب مشتریان کمک زیادی خواهد کرد تا خریداران بتوانند در مدت زمان کوتاه و با صرفه جویی در هزینه و زمان، کار خود را انجام دهند. هر چقدر میزان تبلیغات یک فروشگاه آنلاین بیشتر لحاظ شود مسلماً محبوبیت و معروفیت آن نیز بیشتر خواهد شد.

 

ویژگی های بهترین فروشگاه آنلاین خرید بازی

 • آمادگی سرویس دهی در هر لحظه از شبانه روز
 • نداشتن محدودیت مکانی فروشگاه اینترنتی (خرید مشتریان از هر مکان)
 • بررسی اجناس سایت توسط خریدار
 • نداشتن محدودیت در تعداد مشتریان آنلاین فروشگاه اینترنتی
 • گذاشتن حق انتخاب بالا توسط فروشگاه اینترنتی در اختیار خریداران
 • داشتن فروش بالا با توجه به تبلیغات فروشگاه آنلاین
 • داشتن سرعت بالا در سایت
 • استفاده از راهنمای خرید در استفاده از سایت
 • ارتباط با مشتریان از طریق شبکه های اجتماعی
 • ارسال سریع و ارزان کالاها
 • انتشار اخبار و مقالات مرتبط با فروشگاه

بهترین فروشگاه آنلاین خرید بازی  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید