اخبار بازی, مقاله

تاریخ عرضه بازی the last of us 2 مشخص شد

بازی the last of us 2

بازی THE LAST OF US 2 و حذف به علت مسائل پخش و تولید نسخه‌های فیزیکی

بازی the last of us 2 و امکان ثبت دوباره پیش خرید بازی 2 The Last of Us در فروشگاه های فروش بازی سراسر کشور مهیا شد. پلی استیشن پول آن‌هایی که سفارش خود را نیز ثبت کرده بودند، به آن‌ها بازگردانده شد. اکنون بازی یک تاریخ عرضه جدید دارد و هر دو نسخه استاندارد و Digital Deluxe بازی که ۶۹٬۹۹ دلار قیمت دارد، به این فروشگاه بازگشته است.

با وجود تمام اتفاقات بدی که برای ناتی‌داگ و طرفداران این فرنچایز در هفته گذشته رخ داده است، به نظر می‌رسد که بازگشت دوباره بازی به فروشگاه پلی‌استیشن از معدود اخبار امیدوارکننده‌ای است که طرفداران، اخیرا شنیده‌اند. در طول چند روز گذشته، کلیپ‌های ویدیویی و برخی از جزییات حساس داستانی بازی در اینترنت لو رفت. با گذشت فقط چند ساعت و با وجود تلاش سونی برای حذف این ویدیوها، آن‌ها با سرعت زیادی در تمام اینترنت پخش شدند و بخش قابل‌توجهی از داستان بازی را برای بازیکنان اسپویل کردند. عده زیادی هم با توجه به مشخص نبودن تاریخ عرضه بازی، نگران بودند که حتی وارد اینترنت شوند.

اعلامیه غافلگیرکننده تاریخ جدید عرضه بازی از سوی سونی، نوعی پاسخ رسمی کمپانی به ویدیوهای افشاشده به نظر می‌رسید. البته که خود سونی چنین نظریه‌ای را تایید نکرده است و واقعا هم بعید است که روزی دلیل اصلی این اقدام آن‌ها را متوجه شویم، اگرچه که بازی Marvel’s Iron Man VR نیز که در کنار بازی The Last of Us2 تاخیر خورده بود، همچنان تاریخ مشخصی برای عرضه ندارد.

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های ps4 دیدن کنید.

بازی the last of us 2

تاریخ انتشار The last of us 2 اعلام شد

با خبر تاریخ جدید عرضه بازی، خبر تاخیر بازی Ghost of Tsushima نیز منتشر شد. بازی اکشن موردانتظار شرکت Sucker Punch اکنون قرار است کمی دیرتر در تابستان و به طور دقیق در ۱۷ جولای (۲۷ تیر) منتشر شود. این زمان اضافی باعث می‌شود که استودیو بتواند باگ‌های بیشتری را از بین ببرد و تجربه در کل بهتری را ارائه دهد. اکانت رسمی این تیم در توییتر چنین ادعاهایی را منتشر کرده است.

بازی 2 THE LAST OF US قرار است در تاریخ (۳۰ خرداد) منتشر شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید