بازیps4

ترسناک ترین بازی های PS4 و ایکس باکس وان

ترسناک ترین بازی های PS4

ترسناک ترین بازی های PS4

ترسناک ترین بازی های PS4 از آن جمله بازی هایی است که گروه خاصی از گیمرها به دنبال آن هستند. اخیراً این بازی های سبک ترسناک، بسیار توسعه یافته و مسیرهای جدیدی را برای وحشت بازیکن ها، باز کرده است. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که به دنبال بازی های دلهره آور هستید با ما همراه باشید تا بهترین و ترسناک ترین بازی های PS4 را بشناسید.

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های xbox one و ps4 دیدن کنید.

 

1- بازی ترسناک Resident Evil 2

بازی Resident Evil یکی از بازی های قدیمی می باشد که تاثیری مهم، بر روی صنعت بازی های کنسولی گذاشته است. خالق بازی Resident Evil شینجی میکامی بوده که او را پدر ژانر ترس حساب می کنند. در صورتی که از دوستداران قدیمی سری بازی های Resident Evil می باشید و نتوانسته اید ورژن های ابتدایی این سری را به خاطر نداشتن کیفیت تجربه نمایید، پس بهترین موقعیت بوده که بازی Resident Evil نسخه دوم را که محصول استودیو کپکام است را، با گرافیک فوق العاده امتحان نمایید. بازی از لحاظ گرافیکی بر طبق استانداردهای نسل جدید پلتفرم ها تولید شده و دارای گرافیک عالی می باشد. استفاده از طراحی مکان ها و محیط های بازی همراه با موارد ترسناک، توانسته است این بازی را مجدداً به بالای لیست، ترسناک ترین بازی های ps4 ببرد.

 

2- بازی ترسناک Little Nightmares

بازی Little Nightmares در ابتدای طراحی و انتشار مقرر شده بود که به طور انحصاری فقط برای کنسول پلی استیشن 4 انتشار یابد، ولی به خاطر مشکلات مالی، استودیو سازنده بازی، مجبور به فروش  حق انتشار بازی به Bandai Namco شدند و بازی Little Nightmares تبدیل به یک مالتی پلتفرم گردید. Little Nightmares یک بازی سبک ترسناک و ماجراجویی است که موضوع داستان آن درباره ترس‌های دوران کودکی یک دختربچه می باشد. بازی Little Nightmares گیمر را به دنیای ترسناک کابوس های کودکی وارد می نماید که دنیای بامزه ولی توام با ترس و توهم خواهد بود که در واقع در خواب جریان دارد و بازیکن با فضاها و موجودات عجیب و غریبی، رو در رو می گردد.

گیمر در مدل یک شخصیت کوچک می باشد که به دنیای عجیب خواب هایش وارد شده و هدفش فرار از خانه عروسکی زندانی می باشد ولی به راحتی نمی تواند فرار کند و در مسیرهایش با موجودات وحشتناکی رو به رو می شود که حتماً باید خیلی آهسته از کنار آنها رد شود که این موجودات خبیث او را نبینند.

ترسناک ترین بازی های PS4

 

3- بازی ترسناک Prey

موضع داستان بازی Prey که یکی از ترسناک ترین بازی های PS4  می باشد در زمینه تحقیقات فضایی می باشد. فردی به نام Morgan Yu در مدار ماه و در یک ایستگاه فضایی بوده و قصد دارد که برای مبارزه با بیگانگانی به اسم Typhon، تحقیقات انجام دهد. گیمر بر روی ایستگاه فضایی Talos I در سال 2032 مستقر بوده و هدفش انجام  یک تست مهم جهت بیدار شدن و تغییر بشریت است ولی مشکل اینجاست که آزمایشات بسیار افتضاح خواهد شد و محقق زمانی که از ایستگاه فضایی بیرون می رود، بیگانگان به او حمله می کنند. در این مرحله نوبت بازیکن است که با بهره گرفتن از وسایل، اسلحه ها و هوش خود، مبارزات با دشمنان بیگانه را انجام دهد. گیمرها در Prey می توانند جنسیت کاراکتر اصلی را در شروع بازی انتخاب نمایند و با تصمیمات گوناگون مسیر داستان را، تغییر دهند.

اگر می خواهید زنده بمانید باید بتوانید از اسحه ها و وسایلی که در فضا موجود است، استفاده نمایید. ایستگاه فضای مرحله های زیادی را دارد که گیمرها خواهند توانست به هر جا که برای جستجو رفته اند مجدد بروند و آنها را تکمیل نمایند. بیگانگان موجود در Prey دارای توانایی ها و قدرت های مختلفی هستند که با قدرتشان می توانند به شکل های مختلف حتی مانند یک صندلی هم در بیایند.

 

4- بازی ترسناک The Light Keeps Us Safe

The Light Keeps Us Safe یک بازی دارای طراحی فوق العاده خوبی بوده که توانسته است اسلحه ها و وسایل مبارزه ای عالی، برای گیمر تهیه کند. با بهره گرفتن از خصوصیاتی که در دست شما گذاشته می شود باید بتوانید مسیر درست را برای آزادی از این مکان را پیدا نمایید، زیرا تاریکی و دشمنان به شما نزدیک تر می شوند. بازی The Light Keeps Us Safe سعی دارد ژانر جدیدی از گیم های آینده را به گیمر بدهد که به طور حتم گیم پلی آن جذاب و سرگرم کننده خواهد بود. در بازی The Light Keeps Us Safe همه چیز به نور و تابیدن آن مرتبط است و با آن کنترل خواهد شد.

ترسناک ترین بازی های PS4

 

5- بازی ترسناک Perception

بازی Perception در نقش اول شخص ایجاد شده و گیمر را به دنیای ترس “کیسی” وارد می کند. قهرمان داستان Perception، کیسی نابینا است که با استفاده از غریزه های قوی و قدرت شنوایی اش باید بتواند رمزهای خانه ای متروکه ای که او و رویاهایش را گرفته است، کشف نماید. در این خانه متروکه، قدرتی سحرآمیز به اسم presence وجود داشته که افراد خانه را در نسل های مختلف اذیت می کند و در حال حاضر به آزار کیسی می پردازد. شما با استفاده از بازگشت صدا، می توانید ببینید و وسایل محیطی را از همدیگر تشخیص دهید. در ادامه بازی Perception گیمر به بازی خطرناک و دشمنان بی رحمی وارد می شود که باید به دقت حواس خود را جمع کند.

بازی Perception یک بازی سحر آمیز و ماجرا جویی می باشد که گیمر در نقش یک دختر نابینا ولی  با شنوایی زیاد و عالی باید سفری به یک ساختمان خیلی بزرگ، انجام دهد. در Perception هر صدایی باعث ایجاد یک تصویر ذهنی می شود که می تواند شما را به پی بردن راز آن ساختمان کمک کرده و کیسی را از شر این موجود ترسناک آزاد کند. بازی Perception یکی از ترسناک ترین بازی های ps4 محسوب می شود که می توانید آن را تجربه نمایید.

 

6- بازی ترسناک The Blackout Club

موضوع بازی The Blackout Club تشکیل دادن گروهی پر قدرت برای جلوگیری از خراب کارهایی است که قصد دارند جان انسان ها را بگیرند. در حین بازی The Blackout Club شما باید اسلحه های خوبی را بگیرید تا بتوانید به هدف تان برسید و در مقابل دشمنان تان ایستادگی کنید. داستان بازی The Blackout Club درباره یک گروه جوان است که در جریان یک رمز هیجان انگیز در مورد شهر کوچک خود می باشند. هر شب، همه مردم این شهر از خواب بیدار شده و در خواب راه می روند و زمانی که صبح از خواب بیدار می شوند دیگر هیچ گونه خاطره ای را از موردی که اتفاق افتاده یا مکانی که بودند، به خاطر نمی آورند.

بازی ترسناک The Blackout Club

 

7- بازی ترسناک Observer

Observer یک بازی در ژانر ماجرایی اول شخص و جزو لیست ترسناک ترین بازی های 4ps می باشد که بیشتر در مورد موضوع داستانی بازی، ایجاد شده است و به مکانیک یا سیستم توجهی نشده است. بازی Observer سعی کرده که داستان سایبرپانک را در یک بازی اول شخص، به خوبی تعریف نماید. شرکت Bloober Team شما را با عنوانی روبه رو می کند که ذهن و فکرتان را به طرز پیچیده ای درگیر می نماید. بازی Observer از سال 2084 شروع شده و باید بعد از نجات جانتان افرادی را که قصد دارند از دست شما فرار کنند را پیدا کرده و به ذهن مریض و دیوانه آنها وارد شوید. با این کار شما بخش های تاریک ترس های آنها را به زمان حال می آورید و خودتان به مرز دیوانگی خواهید رفت.

 

8- بازی ترسناک Inside

Inside از جمله بازی های مستقل در ژانر ماجراجویی بوده که ساخته شده استودیوی Playdead در سال 2016 است. موضوع داستان این بازی از یک جنگل شروع شده و در مورد ماجراجویی های پرهیجان پسری در برزخ می باشد که باید برای نجات او تمام تلاش خود را بکنید. در ابتدای بازی فقط همین پسر به همراه جنگل و لوگوی بازی دیده می شود که بسیار شما را گیج کرده و نمی دانید باید چه کاری با آن بکنید. محیط بازی Inside بسیار تاریک و دلهره آور بوده که به همراه موسیقی عالی که در روی آن گذاشته شده، آن را جزو ترسناک ترین بازی های ps4 کرده است. گیم پلی Inside از نکته ها و موارد خیلی جذاب و مرموزانه درست شده است که گیمر را ساعت ها جذب خود می نماید. بازی Inside مانند تماشای یک فیلم سینمایی جذاب و پیچیده می باشد.

بازی ترسناک The Blackout Club

 

9- بازی ترسناک The Forest

بازی The Forest توسط استودیو Endnight ارائه شده که موضوع آن سقوط هواپیمای شما در یک جزیره نا شناخته می باشد. در همان شروع بازی به گیمر آزادی عمل داده می شود که با هر امکاناتی که دارد جان خود را نجات دهد. بازیکن از حادثه سقوط جت مسافربری زنده می ماند و زمانی که بیدار می شود خود را در بین یک جنگلی که پر از آدم خوار است، پیدا می کند. آب و هوا در بازی The Forest پویا بوده و مدام تغییر می کند. شما باید برای زنده ماندن از وسایلی که در جنگل است استفاده نمایید.

به طور مثال باید جهت ساخت کمپ، به قطع درختان بپردازید و یا با روشن کردن آتش خود را گرم نمایید. بازی در شب بسیار وحشتناک می باشد و باید با سیستم دفاعی خود را پرقدرت کنید تا از آسیب ها در امان باشید.

 

10- بازی ترسناک Layers of Fear

از دیگر مواردی که جزو لیست ترسناک ترین بازی های ps4 می باشد بازی Layers Of Fear است که یک بازی خاص حساب می شود. این بازی در سبک ماجراجویی، برای کشف موضوع، کاراکترهایی در اختیارتان می گذارد که بتوانید بدون ترس به راه خود ادامه دهید. از خصوصیات این بازی ترسناک مدل فیلم برداری آن می باشد که با تغییر زاویه دوربین بتوانید محیط عجیب و ترسناک تر دیگری را ببینید. گرافیک بازی Layers Of Fear شگفت انگیز بوده و نوع  صداگذاری آن نیز قابل تعریف است. این بازی یک بازی ترسناک در ژانر Psycho است که به صورت دائم شما را در محیط های پر از ترس می گذارد.

ترسناک ترین بازی های PS4

 

11- بازی ترسناک Outlast 2

از جمله بازی های فوق العاده ترسناک را می توان بازی Outlast2  نامید که در رسیدن به هدف خود که بازی سراسر وحشت و ترس بوده است بسیار عالی عمل کرده و گیمر را برای شروع بازی بعد از اتمامش مردد می نماید. موضوع داستان کاراکتری به نام بلیک بوده که بعد از سقوط هلی کوپتر به دنبال همسر خود به نام لین می رود، که در بین راه با موارد ترسناکی روبه رو می گردد. در واقع زن و شوهری به نام‌های لین و بلیک هدفشان سفر کردن به یک منطقه‌ای خیالی در آریزونای آمریکا بوده که در مورد یک قتل مرموزانه تحقیقاتی بکنند ولی در حین راه، با سقوط هلی کوپتر وارد بازی جدید می شوند. مردم محلی آن منطقه لین را پیدا می کنند و با خود می برند و بلیک تلاش می کند تا جان همسرش را نجات دهد.

 

12- بازی ترسناک Visage

داستان بازی Visage در یک خانه قدیمی با طراحی ترسناک می باشد که گیمر را در بین موضوعات اسرارآمیز و تله هایی پر از ترس گیر انداخته و باید برای رهایی از خانه بیرون برود. داستان بازی Visage از جایی شروع خواهد شد که اعضای این خانه به قتل رسیده اند و در حال حاضر شما در جستجوی مدارکی برای از بین بردن قاتل می باشید ولی ممکن است خودتان هم کشته شوید. در حین بازی باید تمام قدرت و تمرکز خود را برای رد شدن از مرحله های بازی جمع کنید. گیم پلی بازی طوری طراحی شده است که گیمر را برای مدت زیادی سرگرم کند. این بازی هم در لیست ترسناک ترین بازی های ps4 قرار می گیرد.

بازی ترسناک Visage

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید