بازیps4

سخت ترین بازی های ps4 و معرفی 6 بازی سخت تاریخ

سخت ترین بازی های ps4

سخت ترین بازی های ps4

سخت ترین بازی های ps4 جزو بازی هایی هستند که بسیاری از کاربران، دشواری این بازی ها را دوست دارند و به دنبال خرید این بازی ها می باشند. البته همیشه موضوع به این روال نیست و عده ای از کاربران نمی خواهند سختی های زیادی را در بازی های خود تحمل کنند. بعضی از تولید کنندگان بازی ها، به فروش زیاد و سوددهی بازی های خود توجهی ندارند و بیشتر در پی ایجاد بازی هایی بسیار سخت هستند که اسم خود را ماندگار نمایند. در ادامه برای دوستداران بازی های سخت پلی استیشن 4، تعداد شش بازی را آورده ایم.

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های xbox one و ps4 دیدن کنید.

 

معرفی 6 بازی سخت تاریخ ps4

1- بازی سخت Shovel Knight

بازی Shovel Knight توانست تقدیر منتقدین را کسب نماید و همچنین موفق شد لقب بهترین بازی سال را، در وب سایت های تخصصی بازی ها از آن خود نماید. سازنده  Shovel Knight، بازی را از مرحله بازی‌های دو بعدی با یک موضوع خطی و عجیب، ایجاد کرده است که دارای طراحی جذاب، پیکسل آرت می باشد. مزیت عالی بازی Shovel Knight نوع برنامه‌ نویسی و مکانیک گیم‌ پلی هوشمندانه آن می باشد که سریعاً در آن مهارت پیدا می کنید و در همان مراحل اولیه می توانید در آن تمام نکته ها را، یاد بگیرید. شاید یکی از موارد سخت شدن بازی بعد از مراحل ابتدایی، به چالش کشیدن سرعت واکنش های گیمرها باشد. در بازی  Shovel Knightمشابه بازی دارک سولز، یک ترکیب فوق العاده از گیم‌ پلی کلاسیک و دانش بازی‌ سازی پیشرفته را، خواهید دید.

 

2- بازی سخت Rogue Legacy

بازی Rogue Legacy که از سخت ترین بازی های ps4 می باشد، ساخت استودیو سلاردورز بوده و توانسته یک بازی دو بعدی مستقل با نظری کاملاً جدید را، ارائه بدهد. بازی دارای یک ترکیب طراحی بصری بانمک و حس طنز بازی بوده که بدون گفتن حتی یک کلمه، می تواند چندین بار شما را به خنده بیاندازد. بازی Rogue Legacy شما را در قالب شوالیه‌هایی قرار می‌دهد که با هم به یک قلعه، ورود می کنند. با هر بار کشته شدن احتیاجی به شروع مجدد بازی از ابتدا نمی باشد و به جای آن خواهید توانست از سه شوالیه دیگر که خصوصیات مختلفی دارند انتخابی را انجام دهید و ادامه دهنده مسیر شوالیه قبلی باشید.

خوبی این بازی این است که با مرگ شوالیه ها سکه ها در جای خود باقی مانده و به نفر بعدی انتقال داده می شود، که می توانید از آن برای خرید ابزار یا بالا بردن مرحله استفاده نمایید. ولی جذابیت بازی فقط در مکانیک گیم‌ پلی عجیب آن نمی باشد و ظاهر قلعه نیز بعد از کشته شدن شوالیه، به صورت رندوم تغییر می کند و یا با یک جعبه پر شده از طلا و جواهر، روبه رو خواهید شد.

البته قفل کردن قلعه هم امکان پذیر است که در برابر سکه‌های کمتر، می توان آن را فعال نمود. مدل های شوالیه ها هم، قابل تغییر می باشند که به عنوان مثال شوالیه ‌ای توانایی های جادویی، مانند پرتاب آتش را دارد یا شوالیه ‌ای نزدیک ‌بین، که به دلیل اینکه دوربین تار شده است، نمی تواند اطراف خود را ببیند. این موارد خنده آور باعث ایجاد یک گیم پلی بسیار جذاب می شود که آن را می توان جزو سخت ترین بازی های ps4 محسوب کرد.

سخت ترین بازی های ps4

 

3- بازی سخت Ninja Gaiden

سری بازی های نینجا به سخت بودن معروف است و این موضوع در ورژن های دوبعدی هم جزو سخت ترین بازی ها حساب می شود. نسخه سوم و آخرین ورژن Ninja Gaiden نیز از مدل مبارزات سبک Devil May Cry بهره برده که توانسته است بازی خشن جدیدی را تولید کند که یادگیری آن بسیار سخت می باشد. بازی Ninja Gaiden هیچ شرحی را برای یادگیری گیمر نگذاشته است و به صورت مستقیم گیمر را وارد بازی خواهد نمود. هر گیمر باید خودش کارایی هر کلید در بازی Ninja Gaiden را یاد بگیرد و از آن طرف هم شخصیت اصلی بازی به راحتی گیر دشمنان می افتد و بازی را سخت تر خواهد نمود.

 

4- بازی سخت Mega Man

Mega Man از نمونه سخت ترین بازی های ps4 است که با تمام سختی هایی که دارد خیلی اعتیاد آور بوده و دارای طرفداران زیادی می باشد. یکی از مواردی که Mega Man را محبوب می نماید پرقدرت نبودن شخصیت بازی می باشد که در همان اوایل بازی به این نتیجه می رسید دیگر آن نینجای پر سرعت و یا کماندوی پر از قدرت نیستید. دشمنان بازی Mega Man خیلی با قدرت تر از شما می پرند و مبارزه می کنند. در کل بازی، این مراحل سخت ادامه داشته که باعث می شود گیمر دشواری بازی را، احساس نماید. می توان گفت که همه ورژن های دوبعدی Mega Man جزو بازی های سخت حساب می شوند که کوچک ترین اشتباه، بازیکن را به کشتن خواهد داد. دلیل این مرگ‌های پشت سر هم به خاطر شکست هایی است که مداوم خواهید خورد، که البته مجدداً باید به بازی ادامه دهید.

بازی Mega Man

 

5- بازی سخت Super Meat Boy

از دیگر بازی های سخت، Super Meat Boy می باشد که توسط استودیو تیمی میت ایجاد شده است. این استودیو یک ژانر جدیدی را شروع کرد که باعث شد دیگر بازی ها، از آن الهام بگیرند. معروفیت بازی Super Meat Boy به قدری زیاد شد که سونی مجبور به خارج کردن آن، از انحصار مایکروسافت گردید. بازی Super Meat Boy یک بازی با استفاده انیمیشن‌های زنده و مسیرهای پر از تله است که دارای جذابیت بصری می باشد. مرحله های بازی دقت و صبر زیادی را می خواهد که بتوانید این سختی را به خوبی رد نمایید.

با عبور از ورژن عادی مرحله های بازی، حالت دارک ورلد آن‌ها را آزاد خواهید کرد و کاراکتر بازی دیگر هیچ وقتی برای اشتباه ندارد زیرا که تیغه‌های مرگبار در انتظار شکار کردن او، می باشند. در یک تحقیق در مورد بازی Super Meat Boy نشان داده شد که، فقط  هشت درصد از بازیکنان همه مرحله ها را  پشت سر گذاشته ‌اند، که آمار بسیار عجیبی می باشد. در صورتی که تاکنون بازی را امتحان نکرده‌اید می‌توانید Super Meat Boy را به طور رایگان از شبکه پلی ‌استیشن بگیرید.

 

6- بازی سخت 1001 Spikes

1001 Spikes از ساخته های استودیو نیکالی بوده که توانسته است سختی یک بازی را به شدت تعریف نماید. دلیل ایجاد این بازی شاید نشان دادن سختی در بالاترین مرحله می باشد. در بازی 1001 Spikes برای انجام بازی هیچ گونه توضیحی را دریافت نمی کنید و شاید همین موضوع دلیل شکست های مداوم شما، باشد. میزان سختی بازی 1001Spikes   خیلی زیاد است و اینکه شاید اولین باری باشد که اسم آن را شنیده باشید، عجیب نیست، زیرا نقدهای زیادی روی این بازی وارد نشده است. با تمام این تعاریف باز هم بازی 1001 Spikes دارای طرفدارانی می باشد که مجبورند برای پریدن از سخت ترین تله ها، پرش هایی به اندازه پیکسل انجام دهند. اگر به دنبال سخت ترین بازی های ps4 هستید، پیشنهاد می شود که 1001 Spikes را امتحان نمایید.

بازی 1001 Spikes

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید