مقاله

مزایای خرید اینترنتی بازی پلی استیشن 4 چیست ؟

خرید اینترنتی بازی پلی استیشن 4

مزایای خرید اینترنتی بازی پلی استیشن 4 چیست ؟

مزایای خرید اینترنتی بازی پلی استیشن 4 چیست ، سوال طرفداران بازی های کنسول پلی استیشن 4 می باشد که دوست دارند بازی های خود را به صورت آنلاین خریداری کنند. برای خرید اینترنتی بازی پلی استیشن 4 به صورت آنلاین نیاز است تا با این نوع فروشگاه های اینترنتی و مزایایی که خرید از آنها دارد، آشنا شویم. در واقع با پیشرفت های تکنولوژی، این نوع خریدهای اینترنتی در زمینه های مختلف زیاد شده است و افراد مخصوصاً در اطراف شهرهای کلان که امکانات و تنوع اجناس کمتری دارند را، جذب خود کرده است. فروشگاه های اینترنتی در چند سال اخیر توانسته اند جایگاه خود را در بین خریداران پیدا کنند.

فروشگاه ها چه به صورت حضوری و چه اینترنتی باید اعتماد بین مشتری و فروشنده را برقرار کنند. البته نوع و میزان اعتماد بین خریدار و فروشنده در حالت حضوری و اینترنتی متفاوت می باشد. بنابراین جهت خرید اینترنتی بازی پلی استیشن 4 می توانید از فروشگاه های انلاین معتبر استفاده کنید تا هم به راحتی خرید خود را انجام دهید و هم با اطمینان خرید از مرکزی معتبر، آن را انجام نمایید. در این مقاله قصد داریم بررسی تفاوت های خریدهای حضوری و اینترنتی را شرح بدهیم تا خریداران بازی های آنلاینی بتوانند خرید اینترنتی بازی پلی استیشن 4 را با خیال راحت انجام دهند.

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های xbox one و ps4 دیدن کنید.

 

10 مزیت مهم خرید اینترنتی بازی پلی استیشن 4

1- نماد اعتماد فروشگاه های آنلاین

در خریدهای حضوری خریدار به مکان ها مختلف رفته و پس از جستجو، کالای مورد نظر خود را خریداری می کند و تقاضای نماد اعتماد یا موارد دیگر جهت اعتماد را نخواهند کرد ولی یک فروشگاه اینترنتی جهت اعتماد افراد و خریداران مجبور است که نماد اعتماد را قبل از اینکه فروش خود را شروع کند، تهیه نماید که هم برای فعالیت خودشان موثر باشد و هم مشتریان با دیدن نماد اعتماد در سایت فروشگاهی بتوانند با خیالی راحت، خرید خود را انجام دهند. این نماد اعتماد قانونمند بودن یک کسب و کار را نشان می دهد که با ثبت مشخصات صاحب کسب و کار در مراجع معتبر، همراه است.

 

2- انتخاب مناسب کالا در خرید های آنلاین

انتخاب کالا در خریدها به دو صورت انجام می شود. یا کالا بر اساس نیاز می باشد یا بر اساس تفریح.  یعنی یا خریدار به کالایی که خریده احتیاج دارد و یا بر اساس دیدن و علاقه مند شدن آن را می خرد. تفاوتی در بین خریدن به صورت اینترنتی و حضوری وجود دارد. این تفاوت و همان علاقه مند شدن در واقع به دلیل تنوع جنسی است که خرید حضوری در اختیار کاربران می گذارد. همچنین در خرید حضوری نیاز است تا با گشت و گذار و صرف نیروی بدنی، جنسی خریداری شود ولی در خرید اینترنتی می توانید بدون توان بدنی و به راحتی در هر زمانی کالای موردنظر را انتخاب و سفارش دهید.

یکی از مزیت های دیگر خرید اینترنتی آگاهی از نظرات خریداران قبلی نسبت به کالا می باشد که به همراه دریافت اطلاعات در مورد آن کالا بوده، که پس از آن می توانید به راحتی خرید را انجام دهید. پس می توان گفت اعتبار فروشگاه و گارانتی داشتن آن در خرید اینترنتی بازی پلی استیشن 4 مهم است.

 

3- مقایسه قیمت در خرید اینترنتی

مشخص است که در فروشگاه های اینترنتی خریداران به راحتی می توانند قیمت کالاهای فروشگاه های اینترنتی مختلف را با هم و یا با بازار مقایسه نمایند. کاری که در مراکز حضوری با دشواری انجام خواهد گرفت. البته تفاوت دیگری که در این زمینه بین خرید اینترنتی و خرید حضوری وجود دارد که آن هزینه ارسال کالاها می باشد. این را هم باید در نظر گرفت که این مورد می تواند برای کالاهای بسیار بزرگ و سنگین، مقرون به صرفه باشد.

 

4- تفاوت پرداخت وجه در خرید اینترنتی

در خرید های حضوری، بعد از انتخاب کالای موردنظر هزینه آن را پرداخت نموده و کالای موردنظر خود را از فروشنده تحویل می گیرید که این امر به دلیل اطمینان خریدار و فروشنده، انجام می شود. در برخی از فروشگاه های اینترنتی این امر با تحویل کالا در درب منزل امکان پذیر می باشد ولی در برخی از موارد هم که فروشگاه های معتبر و بزرگی هستند نمی شود این مورد را انجام داد. بیشتر فروشگاه ها پرداخت وجه را از طریق سیستم بانکی کارت به کارت را انجام می دهند که باید درباره پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانکی به دو نکته زیر دقت کافی داشته باشید :

  • هنگام پرداخت به نوار بالای صفحه درگاه پرداخت بانکی به دقت توجه کنید تا آدرس آن با آدرس سایت مورد نظرتان مطابقت داشته و جعلی نباشد.
  •  در هنگام وارد کردن اطلاعات شخصی نیز از مکان های عمومی و سیستم های غریبه استفاده نکنید.

 

5- کاهش زمان انتظار در خرید اینترنتی

در خریدهای حضوری واضح است که تحویل به نوعی فوری می باشد و در همان لحظه آن کالا را تحویل خواهید گرفت ولی در خریدهای اینترنتی به دلیل ارسال از طریق های مختلف، این مدت زمان تحویل ممکن است چندین ساعت یا چندین روز طول بکشد. برای فروشگاه هایی که کالاهای خود را در انبار قرار می دهند سرعت تحویل بیشتر می باشد.

مزایای خرید اینترنتی بازی پلی استیشن 4

 

6- صرفه جویی در وقت با خرید اینترنتی

خرید حضوری همیشه نیازمند تحمل شلوغی، ترافیک و تحمل جمعیت می باشد که باعث شده مردم برای فرار از این موارد، خرید اینترنتی را ترجیح دهند. برای صرفه جویی در مصرف وقت و بررسی انواع و اقسام کالاها، این نوع خرید همیشه بهترین نوع می باشد.

 

7- سهولت انجام خرید اینترنتی

در خرید های اینترنتی افراد با زدن چند کلیک بر روی محصولات مورد علاقه خود می توانند آن را بررسی و با سایر محصولات مقایسه کرده و بعد از مشخص کردن، کالای موردنیاز خود را تهیه نمایند که این امر باعث می گردد خریداران بدون صرف وقت زیاد، بتوانند خرید خود را در کسری از ثانیه ثبت و انجام دهند. همین موضوع باعث افزایش توان خرید از سمت مشتریان در خرید اینترنتی خواهد شد.

 

8- عدم محدودیت زمانی در خرید اینترنتی

در خریدهای حضوری به دلیل بازگشایی در ساعاتی خاص و بسته شدن آن، افراد در زمانی محدود باید به این فروشگاه ها مراجعه نمایند ولی این در حالی است که در خرید اینترنتی محدودیت زمانی وجود نداشته و افراد به دلخواه خود در هر زمانی از شبانه روز خواهند توانست سفارش خود را ثبت نموده و خرید را انجام دهند.

 

9- خرید اقلام غیرضروری در مراجعه حضوری

برای بسیاری از افراد این موضوع پیش آمده که با مراجعه و خرید حضوری در فروشگاه ها اقدام به خرید لوازم غیرضروری کنند. در صورتی که در خریدهای اینترنتی این موضوع وجود ندارد و افراد کالاهایی جانبی و غیرضروری را در کنار کالای خود نمی بینند و در نتیجه آن را خریداری نخواهند کرد.

 

10- خدمات پس از فروش

در خریدهای اینترنتی فروشگاه های معتبر همواره خدماتی را پس از خرید برای مشتریان درنظر می گیرند، که توسط نمایندگان خدمات پس از فروش و با توجه به نوع کالای خریداری شده انجام خواهد شد که کاربر می تواند به طور مثال خرید اینترنتی بازی پلی استیشن 4 را با خیال راحت از آن فروشگاه تهیه نماید.

فروشگاه خرید بازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید