عمومی

معرفی 15 بازی از بهترین بازی های نینتندو سوییچ

بهترین بازی های نینتندو سوییچ

بهترین بازی های نینتندو سوییچ

بهترین بازی های نینتندو سوییچ این کنسول محبوب هر روز پیشرفته تر می شوند که قصد داریم آنها را در این مقاله بررسی نماییم. یکی از مواردی که باعث علاقه مند شدن به این کنسول می گردد طراحی فوق العاده آن می باشد که به گیمر اجازه نصب بازی های مختلف و متنوع را می دهد. نینتندو سوییچ از کنسول های پرطرفدار بوده که به همراه آن، بازی های بی نظیری هم انتشار یافته است. تعداد این بازی ها زیاد بوده که در ادامه مقاله بهترین بازی های نینتندو سوییچ، عنوان می گردد، پس با ما همراه باشید.

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های نینتندو سوییچ و ps4 دیدن کنید.

 

بررسی بهترین بازی های نینتندو سوییچ

1- بازی Thumper

Thumper یکی از بازی های طراحی شده Drool در سبک اکشن می باشد. Thumper یک نوع خشن بودن فیزیکی و حرکتی را نمایش می دهد و گیمر در بازی Thumper به صورت سوسک فضایی، به انجام کار خود می پردازد. این بازی سراسر وحشت، باید ادامه پیدا کند تا به نابودی غول دیوانه برسد. در مسیر پستی و بلندی هایی در مقابل گیمر قرار می گیرد که با درست انجام دادن ماموریت ها می تواند به مرحله آخر برسد و همچنین امکان ارتقا کاراکترها، برای بالا بردن سرعت و اضافه کردن حرکات وجود دارد. این بازی از بهترین بازی های نینتندو سوییچ می باشد که در 9 لول متنوع طراحی شده است.

 

2- بازی Night in the Woods

بازی Night in the Woods سبک ماجراجویی دارد که به دست استودیو Infinite Fall طراحی  شده و سپس توسط کمپانی Finji انتشار یافته است. موضوع داستان بازی Night in the Woods  در مورد کاراکتری به اسم  Mae Borowski بوده که از دانشگاه اخراج شده و قصد بازگشت به شهرش را دارد که بعد از برگشتن به شهرش، مشاهده می کند که شهر به صورت کلی تغییر داشته و عجایب ترسناکی اتفاق می افتد که به همراه دوستانش باید شهر رمزها را بازگشایی کرده و شهر را به جایی دوست داشتنی وعالی تبدیل کنند.

گیم‌ پلی بازی Night in the Woods  ساده برگزار می شود و چالش برانگیز و خلاقانه نیست و کار در این بازی به صورت تجربه کردن مسائل مختلفی می باشد. از حیث موضوع داستانی، یک رمان عالی بوده که بازی Night in the Woods را تبدیل به بازی کیفیت بالا می کند.

بهترین بازی های نینتندو سوییچ

 

3- بازی ARMS

یکی از بهترین بازی های نینتندو سوییچ بازی ARMS می باشد که در سبک مبارزه ای است. گیم پلی بازی ARMS روان و دارای تنوع می باشد که سلاح هایی خیالی و بوکسی دارد. بازی ARMS یک بازی رقابتی بوده که گیمرها را در کنار بازی با دوستانشان سرگرم خواهد نمود.

 

4- بازی Cadence of Hyrule: Crypt of the NecroDancer

بازی Crypt of the NecroDancer  در سال 2018 مخصوص نینتندو سوییچ منتشر شد و بعد از به روزرسانی مجدد، رونمایی گشت. این بازی دارای ترکیبی از کشف در تونل های دنباله دار می باشد که گیمرها را به خود جلب می نماید. این بازی را می توان یکی از بهترین بازی های نینتندو نامید که توانسته است مکانیزم های بازی‌های ریتمیک را با گیم‌ پلی به روش The Legend of Zelda ترکیب نماید. گیم‌ پلی بازی به شکل زیبا و خیره کننده ای جالب و همراه لذت می باشد.

 

5- بازی Elder Scrolls V: Skyrim

بازی The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition یکی از بهترین بازی های نینتندو سوییچ در سبک نقش آفرینی بوده که در سال 2011 توانسته است بیشتر از 200 جایزه کسب نماید. بازی Elder Scrolls V: Skyrimیکی از بهترین های بازی های تاریخی است که گیمر در قالب یک قهرمان بازی که Dragon Bourn نام دارد، می باشد و خودش سرنوشتش را در این جهان بزرگ برنامه ریزی می کند. گیم پلی بازی Elder Scrolls V: Skyrim از نمونه های خیلی جذب کننده می باشد که می توان به صورت پنهانی در بین دشمنان حرکت کرده و آنها را نابود کنند. نوع موسیقی به کار رفته نیز از عوامل جذاب این بازی  Elder Scrolls V: Skyrimخواهد بود.

ازی Elder Scrolls V: Skyrim

 

6- بازی Mario Tennis Aces

بازی  Mario Tennis Aces در سال 2018 ساخته شده از استودیو Camelot بوده که سبک آن ورزشی می باشد. این بازی ورزشی ورژنی از ماریو است که موضوع اصلی آن همانطور که مشخص است، در رابطه با بازی تنیس می باشد. این بازی را می توانید با دوستان یا خانواده یا سایر کاربران انجام دهید که می توانید با بهره گیری از مهارت هایتان برنده مسابقه شوید. این بازی را می توان به صورت محلی یا آنلاین انجام داد.

 

7- بازی Splatoon 2

بازی Splatoon2   به دست استودیوی  Nintendo EPD به روزرسانی شده است و کمپانی نینتندو آن را در سال 2017 منتشر کرده است.  بازی در سبک اکشن های ژاپنی می باشد. Splatoon2 یک نوع بازی چند نفره است که در بخش یک نفره فقط آموزش برای بازیکن ها داده می شود. موضوع داستان در مورد بازیکن هایی دارای اسلحه پر شده از رنگ بوده که باید توسط آنها محیط بازی را رنگ آمیزی نمایند. البته این مورد یکی از حالت های ساده بازی می باشد. در حالت دیگر موضوع زندگی بیان می گردد که گروه باید در سه دوره با چالش های سخت کنار آمده و زنده بمانند و جایزه بدست بیاورند.

 

8- بازی Octopath Traveler

بازی Octopath Traveler تولید شده توسط کمپانی مشهور اسکوئرانیکس می باشد که با همکاری شرکت Acquire منتشر شده است. سبک بازی Octopath Traveler نقش‌آفرینی بوده که در سال 2018 از بهترین بازی های نینتندو سوییچ شده است. موضوع داستان بازی Octopath Traveler با انتخاب 8 شخصیت شروع خواهد شد که با هر کدام می توانید تجربه مبارزه جدید را داشته باشید. سیستم بازی به صورت مرحله ای و نوبتی می باشد و با استفاده از ضعف های دشمنان و تفکر می توانید حملات استراتژیکی انجام نمایید.

بهترین بازی های نینتندو سوییچ

 

9- بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild

بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild از بهترین بازی های نینتندو سوییچ محسوب می شود که دو شخصیت اصلی بوده که یکی از آنها “هایرول” است که مجدد در خطر بوده و” لینک” که باید آن را نجات دهد. در این سری شخص اصلی بازی و کاراکترهای لینک،زلدا،گانون مانند قبل می باشند ولی باقی موارد به صورت کامل تغییر یافته است. طراحی بازی در محیط های باز بوده که از سلاح ها، هیولاها و پازل ها پر شده است. بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild شیوه جدیدی را نمایش می دهد که در مدل های قبلی دیده نشده است.

 

10- بازی Lumines Remastered

بازی Lumines Remastered یکی از بهترین بازی های نینتندو سوییچ می باشد که تجربه آجرچینی خوب و پر از رنگی را برای افراد در هر سنی پدید می آورد. بازی Lumines Remastered از بازی های مناسب آجرچینی بوده که با پخش چندین آهنگ آرام کننده می تواند تجربه بازی سرگرم کننده ای را به گیمراعطا نماید.

 

11- بازی Mario + Rabbids: Kingdom Battle

موجوداتی عجیبی به نام Rabbids که در بازی  Rayman: Raving Rabbids حضور داشته و خرابکاری های اساسی می کردند، در حال حاضر به بازی ماریو آمده اند و به آن حمله خواهند کرد و قصد دارند این بازی را هم از آن خود نمایند. گیم پلی این بازی راضی کننده می باشد که ترکیبی از سبک های بازی دارای استراتژی و سبک های نقش آفرینی می باشد که کاربر را ترغیب به انجام بازی خواهد کرد. بازی Mario + Rabbids: Kingdom Battle  از بهترین بازی های نینتندو سوییچ محسوب می شود که یک بازی ترکیبی فوق العاده را نصیب کاربر می نماید.

بازی Mario + Rabbids: Kingdom Battle

 

12- بازی Indivisible

بازی Indivisible با سبکی خاص و انیمیشن دو بعدی جنوب آسیا طراحی شده که ساخته شرکت Skullgirls می باشد. گیم پلی جذاب هم می تواند کشف جدید را انجام دهد و هم به جنگ با دشمنان بپردازد. حالت های اکتشافانه بازی، گیمرها را هیجان زده می کند. در بازی Indivisible اسلحه بازیکن یک تبر می باشد که می تواند با آن پرواز کرده و یک تیروکمان که دشمنان را کور کند.

 

13- بازی Super Mario Odyssey

بازی Super Mario Odyssey از بهترین بازی های نینتندو سوییچ در سال 2017 می باشد که محصول شرکت  Nintendo EPD بوده و در سبک اکشن و ماجراجویی منتشر شده است. موضوع  داستان بازی در مورد ماریو و روحی به نام کپی بوده که تبدیل به کلاه ماریو شده و به او اجازه می‌دهد تا بقیه شخصیت ها و وسایل را تصاحب نماید. در انتهای بازی به باوزر (لاک‌پشت قوی و دشمن اصلی ماریو) و شاهزاده پیچ (دختر موردعلاقه ماریو) خواهد رسید.

13- بازی Super Mario Odyssey

 

14- بازی Stardew Valley

بازی Stardew Valleyدر سبک نقش آفرینی و شبیه ساز بوده که به دست کمپانی ConcernedApe طراحی شده و سپس از طریق کمپانی Chucklefish انتشار یافته است. موضوع داستان در روستایی به اسم Stardew  شروع می شود که مزرعه ای بزرگ به همراه وسایل قدیمی و سکه ها به گیمر می رسد. بازی فقط به کارهای روستایی بسنده نمی کند و گیمر می تواند فرصت های خوبی را با فکر و عمل انجام دهد. بازی  Stardew Valleyاز سبک های جدیدی پیروی می کند و وظایفی را بر عهده گیمر می گذارد.

کارهایی مانند جمع کردن حیوانات، ساختن باغ، ساختن وسایل دستی و کار با ماشین های کشاورزی از جمله وظایف بازیکن خواهد بود. بازی Stardew Valleyاز 5 زمینه مختلف کشاورزی، خارج کردن از معدن، مبارزه کردن، ماهی گرفتن و پیدا کردن غذا ایجاد شده که بعد از گرفتن امتیاز می توانید مهارت ها را افزایش دهید. بازی Stardew valley یکی از بهترین بازی های نینتندو سوییچ می باشد.

 

15- بازی Captain Toad: Treasure Tracker

بازی Captain Toad: Treasure Tracker یک بازی با طراحی خاص بوده که برای گیمرها قابل توجه است. کاراکترهای بازی شخصیتی بانمک دارند که در این میان گرافیک خوب هم، آن را تبدیل به بازی دلچسب می نماید. کاراکتر  Captain Toad  برای اولین بار در Super Mario Galaxy  رونمایی شد و آخرین بازی هم در Super Mario 3D World  بود که با یک دستمال قرمز رنگ به همراه  کوله پشتی و همین طور یک چراغ بزرگ روی سرش معروف می باشد. رهبری بازی باید جوری باشد که به دشمنان برخورد نکند و یا آنها را با ابزارهایی مانند شلغم و یا کلنگ از بین ببرید.

بهترین بازی های نینتندو سوییچ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید