بازیps4

معرفی 19 مورد از بهترین بازی های شوتر ps4

بهترین بازی های شوتر ps4

بهترین بازی های شوتر ps4

بهترین بازی های شوتر ps4 بازی هایی در مورد تیراندازی می باشد که در  دسته اکشن قرار خواهد گرفت. نوع بازی به صورتی می باشد که بازیکن فقط می تواند دست و اسلحه کاراکتر بازی را در محیط بازی مشاهده نماید. در موارد جدید می توانید موس را بالا پایین ببرید و پای کاراکتر را هم ببینید. در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین بازی های شوتر ps4 را به شما معرفی کنیم.

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های xbox one و ps4 دیدن کنید.

 

معرفی 19 مورد از بهترین بازی های شوتر ps4

1- Metro Exodus

موضوع بازی از آخرین روز زندگی انسان ها بوده که برای زنده ماندن تلاش می کنند. در این بازی به مدل های مختلف اسلحه ها ولی با محدودیت، دسترسی دارید. این بازی دارای گرافیکی فوق العاده بوده که بر موضوع ادامه زندگی بنا گذاشته شده است و گیمرها باید بر روی مهمات خود کنترل کافی داشته باشند.

 

2- Doom

این بازی در سال 2016 توسط استودیوی ID Software عرضه شد که از بهترین بازی های شوتر ps4 می باشند. این بازی مهمات گوناگونی را برای نابود کردن دشمنان در اختیار گیمرها می گذارد. با اینکه این بازی داستان خاصی ندارد ولی هدف بر روی مراحل بازی بوده که به گیمرها اجازه طراحی توسط خودشان را با اسنپ مپ، خواهد داد. حتی امکان به اشتراک گذاری توسط گیمرهای دیگر هم می باشد.

 

3- Wolfenstein II: The New Colossus

این بازی توانست هم در تم داستانی و هم گیم پلی، همه را جذب نماید و لحظات خوبی برای گیمرها ایجاد نماید. بازی Wolfenstein II: The New Colossus بهترین بازی جایگزین برای Doom می باشد.

بهترین بازی های شوتر ps4

 

4- Far Cry

این بازی با سبک شوتر در ورژن های مختلفی عرضه شده است که تجربه همه آنها هیجان انگیز می باشد. شرکت یوبی‌سافت با عرضه بازی Far Cry 3 فرمول موفقیت را کسب کرده و در ورژن های بعدی نیز استفاده نمود. سری های بعدی دارای طراحی فوق العاده با موضوعی قوی و کاراکترهای جذاب می باشند. مزیت این سری بازی ها در تنوع مکانی آن است. داستان بازی Far Cry4 در هیمالیا و Far Cry5 در آمریکا ساخته شده است. همچنین سری غارنشینی  با نام Far Cry Primal و نسخه آخرالزمانی با نام Far Cry New Dawn هم دارد.

 

5- Overwatch

این بازی هم جزو بازی های شوتر و بخش چند نفره قوی، ساخت بلیزارد می باشد. بازی OverWatch بسیار عملکرد موفق داشت که باعث تقلید سایر شرکت ها شد. با انتخاب شخصیت مورد نظر و راهنمایی آن خواهید توانست به همراه تیمی از گیمرها مبارزه کنید. برای هر شخصیت می توانید حالت های مختلفی مانند حالت دفاع، تهاجم یا کمکی در نظر گرفت که با تیم ها جهت مبارزه، همراه شوید.

 

6- Titanfall 2

در این بازی مبارزه با سلاح های گرم صورت نمی گیرد و سازندگان از ربات های بزرگ برای این نبردها استفاده کرده اند. بازی Titanfall2  از همه موارد مثبت بازی نسخه قبلی بهره برده و به آن  قابلیت‌های بیشتری اضافه کرده است. گیمرها به صورت آنلاین نبرد کرده و از ابزارهای مختلف و با کمک ربات ها به کشتن یکدیگر، خواهند پرداخت.

بهترین بازی های تیراندازی ps4

 

7- Battlefield 1

بازی Battlefield1 توسط استودیو Dice با موضوع بازی در جنگ جهانی اول، ایجاد شده است. درست است که داستان بازی Battlefield1  جالب نمی باشد ولی داشتن قسمت چند نفره قوی باعث محبوبیت این بازی در بین گیمرها شد. این وضعیت چند نفره باعث لذت گیمرهای مبتدی از این بازی شده است.

 

8- Call of Duty: Black Ops 4

در این بازی ها از سبک بازی های بتل رویال که مورد علاقه گیمرها بوده، استفاده شده است که با اینکه موضوع داستانی ندارد ولی حالت چند نفره به همراه سبک بتل رویال با موضوع زامبی، باعث بالاتر رفتن ارزش خرید شده است.

 

9- Playerunknown’s Battlegrounds

این بازی هم از بهترین های سبک بتل رویال بوده که ابتدا بر روی ایکس باکس عرضه شده و سپس به پلی استیشن 4 داده شد. بازی طبق نقشه با حذف گیمرها توسط یکدیگر انجام می شود که در نهایت برنده بازی، آخرین نفر می باشد. با پیدا کردن مهمات در بخش های مختلف، می توانند ادامه بازی را انجام دهند.

بهترین بازی های تیراندازی ps4

 

10- Resident Evil 2

بازسازی این نسخه از  Resident Evil 2 هم با ارتقای گرافیک بوده و هم یک نوسازی کامل از گیم پلی، می باشد. دوربین ثابت بازی به دوربین سوم شخص تبدیل شده که این بازی از نوع ترس و ادامه زندگی می باشد.

 

11- 7 Resident Evil Biohazard

این بازی به نسبت نسخه های قبلی متفاوت می باشد. دوربین در این بازی برای اول شخص بوده که در فضایی مختلف نسبت به قبل قرار می گیرد. داستان بازی در ایالت لوئیزیانا و برای فردی به نام ایتن وینترز است که دنبال همسر گم شده خود می گردد. با قرار گرفتن در این موقعیت یکی از وحشتناک ترین روزهای عمر خود را تجربه می کند که با کمک سلاح های سرد و گرم یا اره برقی این کار را انجام می دهد.

 

12- Apex Legends

این بازی آخرین بازی رویال بوده که جهان بازی را متحول کرده است. همچنین آمار شگفت انگیزی در عرض یک هفته با بیش از 25 میلیون بازیکن داشته است. Apex Legends یک بازی تیراندازی می باشد که در آن بازیکن ها در قالب یکی از هشت شخصیت، بازی خواهند کرد. یک نقشه بزرگ در بازی وجود دارد که شامل همه چیز می شود. در داخل بازی  پایگاه های نظامی تا باتلاق و کوهستان و دشت ها، وجود داشته که گیمرها می توانند با حرکت از جایی به جای دیگر، روش بازی خود را تغییر دهد. گیمر در یک تیم سه نفره بازی خواهد کرد که هر کاربر مجبور است یک کاراکتر متفاوت را انتخاب کند. تمام کاراکترها خصوصیات و مزایای منحصر به فرد خود را خواهند داشت که حتماً جذاب می باشند.

بهترین بازی های شوتر ps4

 

13- Destiny 2

در ابتدا نسخه 1 این بازی جزو بازی های پرفروش بازار شد و گیرمرها منتظر نسخه بعدی شماره 2 این بازی شده بودند که آن را تبدیل به یکی از بهترین بازی های شوتر PS4 می کرد.Destiny2  خصوصیات جدیدی را به بازی داده است که یک تجربه بازی آنلاین خوب و شگفت آور تک نفره خواهد بود. گرافیک این بازی بسیار عالی و ترکیبی زیبا از عناصر RPG می باشد.

 

14- Star Wars: Battlefront II

این بازی دارای تراکنش های درون بازی خوبی نبود که بازخورد بدی بعد از انتشار آن داشت. گیمرها از EA به دلیل قفل کردن بخش های مهم بازی و قرار دادن در بخش خرید، ناراضی بودند. EA به همین دلایل، خرید بازی ها را حذف کرد. این بازی به دلیل داشتن خریدهای زیاد نظرات منفی را گرفته است ولی تجربه بازی نمایش یک گیم پلی جامد و حالت چند نفره عالی خواهد داشت که می توانید کاراکتر مورد علاقه جنگ ستارگان خود باشید و دشمنان خود را نابود کنید.

 

15- Prey

این بازی یکی از بهترین بازی های شوتر PS4 محسوب می شود که در جایی دیگر نمونه مشابه آن را نخواهید دید. این بازی یک بازی عالی در Sci-Fi می باشد که گیمر را برای مدت طولانی پای دستگاه میخکوب خواهد کرد. این بازی یک تجربه عالی تیراندازی است که ترکیبی مناسب از عناصر RPG بوده و داستانی جذاب دارد. این بازی نیاز به سرعت بالای گیمر دارد که ترکیبی از گیم پلی جامد و RPG  خواهد بود.

بهترین بازی های شوتر ps4

 

16- Sniper Elite 4

گیمر در این بازی تبدیل به یک آدمکش قهار خواهد شد که می تواند دشمنان خود را از بین ببرد. می توانید با این بازی به صورت یک تک تیرانداز ماهر شکار خود را انجام نمایید. این امکان وجود دارد که گرافیک و داستان مبهم باشد ولی گیم پلی بازی، از بهترین سری در این بخش می باشد که گیمر را گرفتار خود می کند. این بازی از بهترین بازی های شوتر ps4 می باشد که گیم پلی آن عالی اجرا شده است و همه را جذب خود می کند.

 

17- Rainbow Six Siege

این بازی رویارویی قهرمانان در برابر کشنده ترین تروریست ها است که نمونه ای از زندگی واقعی تام کلنسی از سازمان های ضد تروریستی، می باشد. گرافیک بالای بازی در صورتی که گیمر در حالت انفرادی هم بازی کند، در اوج خود می باشد. همچنین در بازی های گروهی نیز این بازی بسیار قوی می باشد که می تواند مقابل تروریست ها انجام شود که می توانید با استفاده از تکنیک ها و اسلحه ها در مقابل دشمنان خود مقابله کنید.

Rainbow Six Siege

 

18- Killing Floor 2

این بازی از بهترین بازی های شوتر ps4 است که دارای گرافیک عالی و گیم پلی هیجان انگیز بوده که در کنار دوستانتان سرگرم کننده هم می باشد. هر چقدر تعداد شرکت کننده ها بیشتر باشد این بازی سرگرم کننده تر است. بازی شبیه سبک زامبی ها و با خون و خونریزی همراه است.

 

19- SUPERHOT

این بازی یکی از بهترین بازی های شوتر ps4 می باشد که در مدل FPS بوده و تمام کارها را به درستی صورت خواهد داد. گیمر در این بازی در بین تعداد زیادی دشمن قرار خواهد گرفت که هیچ احیای سلامت و مهماتی به آن تعلق نمی گیرد و به سبک دلخواه خود از طریق دشمنان، حمله خواهند کرد. در صورتی که دنبال تجربه تیراندازی خاصی هستید این بازی را امتحان نمایید.

SUPERHOT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید