ارسال رایگان خرید بالای 800 هزار تومان

تماس با ما

اطلاعات جدیدی در رابطه با آینده فرنچایز Splinter Cell

Splinter Cell

یوبیسافت به‌تازگی اعلام کرده است که کارگردان دو نسخه پیشین فرانچایز Splinter Cell یعنی ماکسیم بلاند (Maxime Beland) دوباره به شعبه فرانسه این شرکت بازگشته است. این کارگردان که در سال گذشته یوبیسافت را به مقصد شرکت Epic Games ترک کرده بود، حال دوباره و بعد از گذشت کمتر از یک سال به شرکت یوبیسافت بازگشته است، و تحلیل‌گران این عقیده را دارند که بازگشت این کارگردان قطعا برای ساخت نسخه جدیدی از سری بازی‌های Splinter Cell خواهد بود.

بلاند نه‌تنها به شغل قبلی خود بازگشته است بلکه دسترسی تازه‌ای نیز به بخش ایده پردازان و قسمت‌های فنی این استودیو نیز پیدا کرده است و قادر خواهد بود تا با تمرکز به مراتب بیشتری به فعالیت خود در این شرکت ادامه دهد. ماکسیم بلاند تا قبل از جدایی خود از شرکت یوبیسافت ۲۰ سال از عمر خود را صرف تولید عناوین مختلف برای این شرکت کرده بود و قطعا بازگشت او خبر بسیار خوبی برای مخاطبان این شرکت محسوب خواهد شد.

نکته:

آقای بلاند در کارنامه خود به‌غیر از تولید دو نسخه پیشین فرانچایز Splinter Cell، بازی Rainbow Six: Vegas را نیز کارگردانی کرده بود، عنوانی که در زمان انتشار خود برای گیم‌پلی مهیج و جلوه‌‌های بصری پیشرفته مورد تحسین منتقدین قرار گرفت. همچنین این کارگردان نقش تاثیرگذاری در مراحل توسعه اولین نسخه از فرانچایز Assassin’s Creed ایفا کرده بود.

اگرچه باید ذکر کرد که ماکسیم بلاند قرار است در شرکت یوبیسافت مسئولیتی به‌مراتب مهم‌تر از گذشته داشته باشد، به‌صورتی که او هم‌اکنون به‌عنوان رییس تیم‌های توسعه دهنده این شرکت منصوب شده و قرار است تا بر تمامی تصمیمات صورت گرفته در روند مراحل توسعه بازی‌های مختلف یوبیسافت نظارت داشته باشد. با تمام این تفاسیر می‌توان گفت که احتمال ساخت نسخه جدیدی از فرانچایز Splinter Cell در حال حاضر بسیار زیاد است، زیرا با اضافه شدن آقای ماکسیم بلاند قطعا نگاه شرکت یوبیسافت به این فرانچایز قدیمی تغییر پیدا خواهد کرد، و مخاطبان می‌توانند امیدوار باشند تا دوباره سم فیشر را برای شاید آخرین ماجراجویی او همراهی کنند.

Splinter Cell

 

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های ps4 دیدن کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید