ارسال رایگان خرید بالای 800 هزار تومان

تماس با ما

بازی زامبی ps4

بازی زامبی ps4 | معرفی 10 بازی برتر زامبی

بازی زامبی ps4

بازی زامبی ps4 از اجزای جدا نشدنی از مجموعه بازی های ترسناک می باشد. زامبی ها آدم های خطرناک و ترسناک داستان می باشند که در بازی هایی از این دسته، به دنبال شکار گیمرها هستند. زامبی ها در واقع هیولاهایی هستند که در انواع و اقسام مختلفی طراحی شده اند و در تعداد زیادی از بازی های ترسناک، وجود دارند. این موضوع برای بسیاری از گیمرها جذاب بوده و دوست دارند با نبرد با آن ها، دست و پنجه نرم کنند. در این مقاله قصد داریم 10 نمونه از این بازی زامبی ps4 را بررسی نماییم.

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های xbox one و ps4 دیدن کنید.

 

  •  Days to Die7

در بازی 7 Days to Die ظاهر شدن زامبی ها بعد از اتفاق افتادن جنگ جهانی سوم، روی می دهد. وجود این زامبی های ترسناک باعث نابودی بخش های زیادی از جهان و اکوسیستم می شود. Days to Die 7 این زمان را به شما خواهد داد که جهت ادامه بقا و فرار کردن از زیر دندان های نا فرم زامبی های گرسنه به غذا و تشنه به خون که شما را در قالب یک غذا می بینند، برای یافتن جایگاه و آب و غذا، راه خود را پیدا کنید. در این بازی ترسناک و پرهیجان‌، شما می توانید به ایجاد سرپناه مورد علاقه خود بپردازید و جهت کشتن زامبی ها ابزارهایی را، تهیه نمایید.

بازی زامبی ps4

 

  •  Days Gone

بازی Days Gone که یک بازی زامبی ps4 است، اوضاع وحشتناکی از ایالت اورگن را نشان می‌دهد، که بعد از توزیع جهانی یک بیماری ناعلاج، و آلوده کردن اکثر افراد دنیا، آنها به زامبی‌های دیوانه و غیرقابل پیش‌ بینی تبدیل شده‌اند. موضوع داستان موتور‌سواری تنها به نام دیکن لی سینت جان می باشد که زمان زیادی است که به دنبال همسر گمشده‌اش می گردد و نمی داند که سارا زنده است یا نه. البته با توجه به وجود زامبی هایی که دائم در پی غذا هستند، گرفتاری های زیادی را پیش رو، خواهید داشت.

 

  •  بازی های سه‌ گانه کلاسیک Resident Evil

بازی Resident Evil یک بازی سه گانه شاهکار می باشد که توانست به جهان پررمز و راز و تاریک زامبی‌ها، رنگ تازه ای ببخشید. در این بازی ها هدف فقط کشتن زامبی ها نیست و با فضای پر از ترسی رمزآلودی که ایجاد می کند، می تواند ذهن شما را درگیر خود نماید. در ادامه هر بازی را به صورت کوتاه، توضیح می دهیم.

الف) Resident Evil

موضوع داستان از این قرار است که به دلیل کشتارهای زیادی که در شهر راکون انجام می شود، پلیس باید تحقیقات زیادی را انجام دهد و این کار توسط گروه براوو انجام می شود که ناگهان ناپدید می شود. ادامه کار تحقیق را گروه آلفا انجام می دهد که به جستجوی گروه قبلی می پردازد. در جستجوها به  هلیکوپتر گروه براوو که در جنگل شهر راکون سقوط کرده و به آتش کشیده شده بود، برمی خورند. هر یک از اعضای گروه قسمتی از آنجا را مورد بررسی قرار می دهد که ناگهان با سگ های وحشی و تشنه به خون روبه رو شده و کشته می شوند. در حالی که همه در پی فرار از سگ‌ها هستند، برد ویکر خائن با هلیکوپتر گروه فرار می‌کند.

اعضا سرگردان به راهشان ادامه داده و سرانجام به کاخی بزرگ می رسند که آن را سرپناه خود می کنند، ولی با موارد عجیبی مواجه می شوند. در این بازی با معماهای دشوار، زامبی‌های مریض، سگ‌های هار، عنکبوت‌های خیلی بزرگ و غول‌های گوناگون مواجه می‌شوید، که می توانید آنها را با سلاح‌های داغ و کشنده، بکشید. این بازی یک تجربه متفاوت از بازی های ترس و بقا را به شما می دهد.

بازی Resident Evil

 

ب) 2 Resident Evil

بعد از گذشت دو ماه از واقعه قبلی که باعث شد شهر راکون به شهری تاریک و ساکت به همراه زامبی ها تبدیل شوند، بیشتر از نیمی از جمعیت آن مکان به ویروسی پنهانی که شرکت مرموزی به نام آمبرلا ساخته و نشر شده بود، گرفتار شدند. در آن محیط نا امید کننده، پلیسی تازه‌ کار به نام لیان اسکات کندی، و دختر دانشجویی به نام کلرردفیلد که در جستجوی برادر خود کریس ردفیلد بود، خود را به دپارتمان پلیس راکون رساندند. بعد از اینکه می فهمند که بیشتر نیروهای پلیس کشته شده‌اند، تصمیم به فرار از شهر را می‌گیرند، اما با تله‌ها و مشکلات فراوانی مواجه می‌شوند. رزیدنت اویل ۲ نیز یک بازی زامبی ps4 سوم شخص با سبک دوربین ثابت می باشد که مشابه ورژن قبلی یک بازی پر ازهیجان و تجربه های جذاب است.

 

ج) Resident Evil 3 Nemesis

یک روز پیش از اتفاقاتی که در رزیدنت اویل ۲ روی داد، یکی از بهترین اعضای تیم استارز به نام جیل ولنتاین که در اولین بازی نقش بزرگی را انجام داد، بعد از رونمایی از راز کثیفی که مخفی بود، تصمیم به فرار از آن شهر ویران را، می‌گیرد. درادامه فرارش از شهر، جیل با برد ویکر خائن مواجه می‌شود که در چنگ و دندان شیطانی بزرگ به نام نمسیس گرفتار شده است. بعد از فرار از دست نمسیس، جیل با سه نفر از نظامیان آمبرلا به نام کارلوس اولیویرا، میخاییل ویکتور، و نیکولای زینووی رو به رو می شود و نیکولای به جیل و کارلوس می گوید که باید خود را به برج ساعت برسانند و زنگ آن را به صدا دربیاورند.

در مراحل بازی، معماهایی پیچیده تر و دشمنانی خطرناک تر را می بینید. در بازی باید از نمسیس بیشتر از مرگ بترسید زیرا او هرگز شما را رها نمی کند و اگر شما را ببیند می تواند با موشک شما را مورد هدف قرار دهد. رزیدنت اویل ۳ همچنان یک بازی سوم شخص با دوربین ثابت می باشد، که پیشرفت‌های چشمگیری نسبت به دو ورژن قبلی خود داشته است. این پیشرفت ها مانند هدف گیری اتوماتیک، گرافیک و سرعت بالا، داشتن منوی پیشرفته، توانایی ایجاد مهمات، چرخیدن ۱۸۰ درجه و موارد دیگر می باشد.

 Resident Evil 3 Nemesis

 

  • Killing Floor 2

در صورتی که دوست دارید قدرت خود را در بازی، به دیگران نشان بدهید می توانید این بازی را امتحان نمایید. در بازی میدان کشتار، با زامبی های بسیار بزرگی روبه رو می شوید که برای شکستن استخوان های شما نقشه می کشند و حملات وحشیانه ای هم دارند. پس از دریافت هر پیروزی، با موجی پرقدرت تر از آنها رو به رو می شوید تا جایی که در پایان هر مرحله از بازی با غول زامبی وحشتناک و دیوانه آن مقابله می کنید. شما هم در طول بازی و با درگیری هایی که با دشمنان دارید، قدرتمند تر می شوید. این بازی زامبی ps4 هم به صورت تک نفره و هم چند نفره قابل اجرا می باشد.

 

  •   The House of the Dead: Overkill

بازی The House of the Dead: Overkill در واقع یک کشتارگاه واقعی حساب می شود که شامل خون فراوان، ناله های زیاد، فحش های رکیک، چاقو و تبر و … می باشد. پس اگر از این موارد ترسی ندارید می توانید این بازی زامبی ps4 عجیب را تجربه نمایید. موضوع بازی مورد هدف قرار دادن زامبی های خونی، توسط اسلحه های گرم شما می باشد.

بازی زامبی ps4

 

  •   Dead 4 Left

بازی Dead 4 Left  از بازی های پرهیجان و از بهترین بازی های مرگ بار شکار زامبی ها می باشد. با اسلحه های داغ خود به سر بی مغز این زامبی ها شکلیک می کنید و از مرگ آنها لذت می برید. با پیوستن به جمع باقی مانندگان چهارنفری در بازی باید خود را برای رو به رو شدن با بومر، ویچ، هانتر و زامبی‌های شکنجه‌ طلب آماده نمایید. هدف بازی لذت بردن شما از کشتن و از بین بردن دشمنانی است که سر راه شما قرار می گیرند.

 

  •   Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse

این بازی خلاف بازی های دیگر زامبی کشی، عمل می کند. این بار شما باید در قالب یک زامبی افراد دیگر را شکار کرده و از مغز آنها بخورید تا سلامتی و قدرت بیشتری را داشته باشید. موضوع داستان این بازی زامبی ps4 در مورد فروشنده ای شاد بوده که در حال گذراندن زندگی خود می باشد و بعد از حمله زامبی هاف یکی از آنها می شود.

 

  • Resident Evil 7 

برعکس سه ‌گانه کلاسیک این بازی، رزیدنت اویل کم‌ کم به سمت اکشن‌ گرایی تمایل پیدا کرد. تنها ردپایی از معماها و چالش‌های فکری در بازی نشان داده می شد. این بازی بیشتر بر روی اول شخص، رمزآلودگی، ایجاد حس ترس و معماها پرداخته است. در شروع بازی، به دنبال مردی به نام ایثان وینترز می باشید، که در منزلی روستایی در جستجوی همسر گمشده‌اش است.

Resident Evil 7 

 

  • Dead Island Riptide

این بازی زامبی ps4 برخلاف سایر بازی ها دارای فضای ترسناک و تاریک نمی باشد و در جزیره‌ ای زیبا و کنار ساحل اتفاق می افتد و شما شاهد حمله زامبی ها می شوید. ویروس، بیشتر افراد را تبدیل به مرده هایی متحرک نموده است و شما با اسلحه ها و مهمات به کمک سایر افراد بازمانده می شتابید. برای انجام این کارها، با ابزاری که از روی زمین پیدا می‌کنید، می توانید مهمات، اسلحه ها و ابزار دیگر را بسازید تا بتوانید این زامبی ها را از پا بیندازید.

 

  •   Resident Evil Remake 2

ورژن نوسازی‌شده رزیدنت اویل توانست ماجراهایی تازه را با خود ایجاد نماید. دیدن جیل ولنتاین به همراه کریس ردفیلد با ظاهری شیک و تازه، مکان‌های وتوانایی های جدید، صداگذاری بسیار عالی، سناریوی توسعه یافته، گرافیک خاص، همگی باعث این شدند که فضای بازی رمزآلوده تر و ترسناک ‌تر باشد که از آن می توان جزو یک اثر خاص نام برد. Resident Evil 2 Remake ورژنی به صورت کاملاً بازسازی شده می باشد که آن را شاهکاری بدون رقیب می توان حساب نمود زیرا جذاب و زیبا ساخته شده است. مسابقات، معماها و خصوصیات تازه و مدرنی که به بازی اضافه شده‌اند، شما را اجبار می کند که نگاهی به نسخه کلاسیک بیندازید و آن را با شاهکار امروزی قیاس کرده و تغییرات آن را ببینید.

بازی زامبی ps4

دیدگاه‌ خود را بنویسید