ارسال رایگان خرید بالای 800 هزار تومان

تماس با ما

بازی های مخصوص فرمان ps4

بازی های مخصوص فرمان ps4 و معرفی 6 بازی برتر آن

بازی های مخصوص فرمان ps4

بازی های مخصوص فرمان ps4 از محبوب ترین بازی های پرهیجان اتومبیل رانی و مسابقه ای می باشند که بازیکنان با استفاده از گجت فرمان مخصوص بازی، می توانند تجربه بازی های مسابقه ای جذاب واقعی را داشته باشند. گیمرها با کمک این فرمان ها می توانند بازی های رالی و اتومبیل رانی را به صورت شبیه سازی واقعی دنیای مسابقات، تجربه نمایند. اگر شما هم جزو گیمرهای دوستدار این بازی ها در کنسول ps4 می باشید، در ادامه مقاله 6 بازی مسابقه ای برای آشنایی بیشتر شرح داده شده است، پس با ما همراه باشید.

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های xbox one و ps4 دیدن کنید.

 

Driveclub (1

سازنده بازی Driveclub استودیو Evolution Studios می باشد که در سال 2014 برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ این بازی را، منتشر نموده است. Driveclub یک بازی در سبک اتومبیل رانی می باشد که گیمرها را به تمام بخش های جهان می برد و در مسابقات متنوعی، شرکت می دهد. موضوع اصلی بازی ایجاد رقابت بین تیم ها می باشد. گیمر با رفتن به یک تیم یا ساختن تیم خود، با بقیه افراد مسابقه خواهد داد. هر تیم شامل حداکثر شش گیمر می باشد که با رقابت با یکدیگر می توانند امتیاز جمع کنند. زمانی که امتیازات زیاد شود سطح بازی هم بالاتر می رود و جایگاه ارتقا پیدا می کند. هر چقدر سطح بازیکن‌ها بالاتر باشد آنها به خودروها و امکانات زیادتری دسترسی خواهند داشت.

یکی از خصوصیات جذاب بازی Driveclub این می باشد که مکان ها و مسیرهای بازی از روی مدل های واقعی در سرتاسر جهان برداشته شده‌اند. بازی Driveclub دارای سیستم متغیر آب و هوایی و چرخه کامل شب و روز نیز می باشد که می توان آن را از بهترین بازی های مخصوص فرمان ps4 دانست.

 

The Crew (2

بازی اتومبیل رانی The Crew ساخت دو کمپانی  Ivory Tower و Ubisoft Reflections در سال ۲۰۱۴ برای پلی استیشن 4 می باشد که در آن می توانید به صورت آزاد به هر یک از شهرهای آمریکا که دلخواهتان است، سفر نمایید. بازی The Crew نمایش یک دنیای بزرگ را نشان می دهد که بازیکن‌های سراسر جهان در آن حضور داشته و در مسابقات آنلاین شرکت می‌کنند. بازی The Crew بخش تک ‌نفره نیز دارد که برای انجام آن حدود ۲۰ ساعت باید وقت بگذارید ولی مشکل این است که در این قسمت نیز، گیمرها باید به صورت دائم به اینترنت متصل باشند.

در قسمت چند نفره حداکثر هشت نفر می‌توانند در یک رقابت‌ پرهیجان شرکت کنند و در منطقه های گوناگون کشور آمریکا جهت پیروزی و اول شدن، تلاش نمایند. با وجود اینکه بازی The Crew محیط‌ های خیلی بزرگ دارد ولی در بازی هیچ صفحه بارگذاری وجود نداشته و گیمرها جهت ورود به یک منطقه جدید با توقف، رو به رو نمی‌شوند.

The Crew بازی

 

Assetto Corsa (3

بازی Assetto Corsa توسط شرکت Kunos Simulazioni ساخته شده و در سال 2014 برای پلی استیشن 4 انتشار یافته است. این بازی یکی از بهترین بازی های مخصوص فرمان ps4 شناخته می شود. بازی را یک استودیوی ایتالیایی ساخته است که تمرکز اصلی آن بر روی شبیه سازی مسابقات حرفه ای می باشد. مدل‌ خودرو‌ها، کیفیت گرافیکی بالای محیط بازی و پیست‌های اتومبیل رانی، سیستم کنترل کردن خودروها و به طور کلی همه چیز در بازی Assetto Corsa به نزدیک ترین واقعیت ممکن، بازسازی شده است. در صورتی که می‌خواهید یک بازی شبیه ‌ساز اتومبیل ‌رانی بسیار با کیفیت را تجربه کنید، حتماً بازی  Assetto Corsa یکی از بهترین انتخاب هایتان خواهد بود.

 

Project CARS (4

شرکت Slightly Mad Studios در سال 2015 با تولید Project CARS سعی کرد سبک بازی متفاوتی را برای پلتفرم پلی استیشن 4 منتشر نماید که در انجام آن موفق هم شد. Project CARS یک بازی شبیه ساز واقعی مسابقات می باشد با این تفاوت که سازندگان بازی سعی کردند که خصوصیت سند باکس را به گیم پلی بازی، اضافه نمایند.

سند باکس به گیمرها این اختیار را می دهد تا از بین مسیرهای متفاوت و مسابقات مختلف که در نقشه بازی وجود دارد، هر کدام را که تمایل دارند به دلخواه خود انتخاب کنند و بعد بدون اعتنا به پیچیدگی‌ های معمول در عنوان های مسابقه ای، به جاده رفته و لذت ببرند. در Project CARS تمام مسیرها، مکان ‌ها و حتی ماشین ‌ها از همان شروع بازی آزاد و قابل انتخاب می باشند و این یکی از بهترین خصوصیات بازی برای افرادی است که قصد دارند از رانندگی لذت ببرند.

Project CARS بازی

 

5) F1 2015

بازی F1 2015 نیز یکی دیگر از بازی های مخصوص فرمان ps4 ساخت کد مسترز می باشد که در سال 2015 برای پلی استیشن 4 انتشار یافته است. سالیان زیادی است که مسابقات فرمول یک یکی از رشته‌های پرطرفدار اتومبیل ‌رانی می باشد که در بین دوستدارانش محبوبیت دارد. کدمسترز هر سال شماره جدیدی را از  این بازی به بازار ارائه می دهد که موضوع آن مسابقات فصلی فرمول یک می باشند. جدیدترین شماره این مجموعه با نام F1 2015 می باشد که در سال 2015 به بازار ارائه شد و در واقع هفتمین بازی از این سری بوده که توسط کد مسترز ایجاد شده است و همچنین اولین بازی مجموعه در نسل هشتم محسوب می گردد.

F1 2015  توانسته آخرین تغییراتی که در تیم‌ها و دسته ‌بندی رانندگان در سال ۲۰۱۵ مسابقات فرمول یک ایجاد شده است را، نمایش بدهد و مطابق آن اجرا نماید. برای اولین بار در ایجاد بازی F1 2015 از یک موتور کاملاً جدید استفاده شده که فیزیک آن را تا حد بالایی، ارتقا می دهد. همچنین بازی F1 2015  یک بخش حرفه‌ای داشته که نیاز به مهارت بالایی دارد زیرا در این حالت خبری از رابط کاربری (HUD) در بالای صفحه نمی باشد و تمام نشان های کمکی از بازی حذف می‌شوند.

 

Dirt Rally (6

آخرین بازی اتومبیل رانی که در این مقاله معرفی می شود بازی Dirt Rally ساخت شرکت کدمسترز در سال 2015 برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ می باشد. Dirt Rally بازی دیگری از سری Dirt می باشد که موضوع آن انجام هیجان انگیز مسابقات رالی است. گیمر‌ها در بازی Dirt Rally در مسابقات زمان تعیین شده ای شرکت می کنند که در جاده‌های آسفالتی یا خاکی و در مدل های آب و هوایی گوناگونی برگزار می‌شوند.

Dirt Rally هفده اتومبیل و ۳۶ مسیر مسابقه مختلف را دارد که در سه مکان مختلف دنیا قرار داده شده ‌اند. بازی یک بخش چند نفره بزرگ نیز دارد که در آن گیمرها می‌توانند به صورت دسته جمعی یا دو نفره به انجام رقابت بپردازند. در Dirt Rally مجموعه وسیعی از خودروهای رالی (از دهه ۱۹۶۰ تاکنون) در کلاس‌های متنوع وجود دارند. Dirt Rally را می توان از بهترین بازی های مخصوص فرمان ps4 دانست. در صورتی که نیاز دارید یک رالی پرهیجان و البته حرفه ای را امتحان کنید، باید به سراغش بروید.

بازی های مخصوص فرمان ps4

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید