ارسال رایگان خرید بالای 800 هزار تومان

تماس با ما

بهترین بازی های مولتی پلیر ps4

بهترین بازی های مولتی پلیر ps4 و معرفی 8 بازی برتر آن

بهترین بازی های مولتی پلیر ps4

بهترین بازی های مولتی پلیر ps4 از جمله بازی های چند نفره و تیمی می باشند که بیشترین طرفدار را در بین بازی های ویدیویی، دارند. در نسل هشتم بازی ها، این بازی های چند نفره و تیمی هستند که بسیار رشد کرده اند و گیمرهای زیادی را به رقابت با یکدیگر مشغول می کنند. موردی که باید به آن توجه گردد این است که در صورتی که یک بازی بخش تیمی خوبی نداشته باشد، این امکان وجود دارد که فروش آن به شدت کمتر شود. ساخت بخش تیمی بازی ها از موارد مهم برای سازندگان بازی می باشد.

در نسل هشتم بازی‌های ویدیویی، اثرهای متنوعی ارائه شد که در موضوع تیمی، فوق العاده و لذت بخش بودند. بعضی از بازی ها هم موضوع داستانی بازی را جدی نگرفته اند و بیشترین فکر خود را بر روی توسعه بخش تیمی قرار داده اند. اگر شما هم جزو آن دسته از گیمرها می باشید که طرفدار بازی های تیمی و چند نفره هستید، با ادامه مقاله همراه باشید تا بهترین بازی های مولتی پلیر ps4 را بشناسید.

از فروشگاه کوبی گیم ارائه دهنده انواع بازی های xbox one و ps4 دیدن کنید.

 

Destiny 2 (1

بازی Destiny 2 سازنده کمپانی بانجی بوده که توسط استودیو اکتیویژن برای ps4 انتشار یافته است. سبک بازی Destiny 2 اول شخص تیراندازی می باشد و این نسخه هم مانند نسخه اول، داستانی پیچیده ای ندارد. هدف بانجی هم بیشتر ساخت یک شوتر آنلاین بوده و موضوع داستانی برایش اهمیتی نداشته است. بازی Destiny 2 ترکیبی از بازی های شوتر درجه یک به همراه نشان‌های نقش ‌آفرینی و ستون‌های بازی‌های MMO می باشد. در این بازی نه تنها با سایر بازیکنان رو به رو می شوید بلکه مقدار زیادی دشمنان در برابر خود دارید. دشمنان در بازی Destiny 2 از لحاظ ظاهر فرق زیادی با هم دارند، ولی وقتی که به رفتار آنها دقت می‌کنید، متوجه می شوید باهوش نیستند و فقط به فکر انداختن تیر به سمت شما هستند که می توانید با اسلحه های مختلف و متنوع، با آنها مقابله کنید.

نکته مهم این است که حالت PvP (بازیکن در مقابل بازیکن)، تغییرات مثبتی مانند کوتاه تر شدن مبارزه ها را دارد که هم برای گیمرهای مبتدی جالب است و هم بازیکن های حرفه ای از آن لذت می برند. اگر جزو افرادی هستید که بازی آنلاین شوتر با سبک متفاوت را دوست دارید، پیشنهاد می گردد یکی از بهترین بازی های مولتی پلیر ps4 را تجربه نمایید.

بهترین بازی های مولتی پلیر ps4

 

Titanfall 2 (2

بازی مولتی پلی Titanfall2 ساخت شرکت رسپان اینترتینمنت بوده که توسط استودیو الکترونیک آرتز در سبک اول ‌شخص تیراندازی برای ps4 انتشار یافته است. سری Titanfall در بخش اول ارائه خود قسمت تک نفره نداشت و تمام بازی چند نفره بود که به دلیل نداشتن محتوا و برخی نشان های دونفره، بازی خسته کننده شد. این مشکلات در بازی Titanfall2 برطرف گشت و در بخش تک نفره هم بخش جذابی ایجاد شد. در بازی Titanfall2 چند کلاس مختلف از پایلوت ها و تایتان ها وجود دارد که گیمر در قالب یک پایلوت ربات‌های درشت جثه، می باشد. بازی تعدادی نقشه دارد که دارای جزییات بالایی می باشند که توسط پشتیبان به صورت رایگان ارائه می شوند.

نکته اصلی بازی Titanfall2 ایجاد هیجان فوق‌ العاده بالای آن، در ایجاد مبارزات پرسروصدا در بین تایتان‌ها و هدایت ‌گران آن‌ها می باشد. بازی حالت های جاذبه، آخرین ایستادن تایتان، بخشش شکارچی و گرفتن پرچم را دارد که گیمرها را در دو تیم پنج نفره وارد بازی می کند. این بازی با داشتن توانایی ها و گیم پلی عالی می تواند از بهترین بازی های مولتی پلیر ps4، محسوب شود.

 

3) Call of Duty WWII

از دیگر بازی های مولتی پلیر، بازی Call of Duty WWII ساخت شرکت اسلج‌ همر بوده که توسط استودیو اکتیویژن در سبک اول‌ شخص تیراندازی برای ps4 منتشر شده است. پس از مدت زیاد انتظار دوستداران این سبک بازی ها، بازی Call of Duty WWII توانست یک بازی با داستان خوب را تحویل دوستدارانش بدهد. این نسخه از بازی توانست گیمرهای قدیمی این بازی را دوباره به خود جلب کند. بازی Call of Duty WWII در بخش چند نفره، چند مدل مختلف را برای گیمرها ایجاد کرده است. موضوع بازی مربوط به جنگ جهانی دوم می باشد ولی خیلی نتوانسته است تغییرات زیادی نسبت به بازی قبل، داشته باشد.

البته بازی Call of Duty WWII بخش های جدیدی را دارد ولی در کل این کمپانی نتوانست حس و حال زمان جنگ را، به خوبی القا کند. یکی از بهترین قسمت های مهم چند نفره بازی، حالت “جنگ” می باشد که به دلیل هیجان داشتن نسبت به بخش های دیگر، جذابیت بیشتری دارد. همچنین خصوصیت جدید دیگر این بخش به نام “مرکز فرماندهی”، توانست مانند یک ف0وشگاه، گیمرها را به خود جلب کند که از خرید‌های درون برنامه ‌ای استفاده کنند. پیشنهاد می شود که علاوه بر قسمت “جنگ” و مبارزه های سری Call of Duty، بخش زامبی این بازی را هم به همراه هم تیمی های خود انجام داده و از یکی از بهترین بازی های مولتی پلیر ps4 لذت ببرید.

بازی Call of Duty WWII

 

4) Rainbow Six Siege

بازی Rainbow Six Siege ساخت کمپانی یوبی سافت بوده که در سبک تیراندازی تاکتیکی اول شخص درپلتفرم ps4 انتشار پیدا کرده است. در میان بازی‌های تیراندازی تیمی شلوغ، یوبی سافت با ارائه بازی Rainbow Six Siege توانست مسیری جدید را نمایش دهد. سعی بازی بر این اصل است که با حمله به دشمنان و استفاده از راه کارهای تاکنیکی تیمی، به دشمنان حمله کرده و آنها را از بین ببریم. بازی Rainbow Six Siege بخش داستانی و تک نفره ندارد و در قسمت چند نفره‌ موضوعی تیمی و تاکتیکی را دارد. در Rainbow Six Siege گیمرها به دو دسته تیم rain و نیروهای تروریستی بخش بندی می‌شوند. هر دو گروه تعداد زیادی کلاس خاص دارند که به نام اپراتور شناخته شده که هر کدام توانایی ها و اسلحه های مخصوص خود را، دارند.

یکی از مهم‌ ترین خصوصیات بازی کار گروهی و هماهنگی کامل با دیگر اعضای تیم می باشد. اعضای گروه تروریستی در یک ساختمان قرار می گیرند و تیم مقابل باید ماموریت های تعیین شده را به انجام برسانند. برای این کار باید به روش های مختلف محل را تله گذاشته که شامل بمب، سیم خاردار و… خواهد شد. موفقیت و به کار بردن تاکتیک برای غافلگیری تیم مقابل در هر مسابقه به صورت کامل به نفرات تیم بستگی دارد که یکی از کلیدی‌ ترین خصوصیات Rainbow Six Siege خواهد بود. این بازی پشتیبانی عالی استودیو یوبی ‌سافت را داشته و از بهترین بازی های مولتی پلیر ps4 می باشد.

 

5) Grand Theft Auto V

سازنده Grand Theft Auto V شرکت راک ‌استار نورث است که یک بازی آنلاین در سبک اکشن ماجراجویی و سوم شخص تیراندازی را، توسط استودیو راک‌استار گیمز برای پلی استیشن4 نشر داده است. با هر بار ارائه بخش جدید از سری GTA آن بازی از بهترین اثرهای دوره خود می شود. این بار ورژن جدید GTA علاوه بر توسعه هایی که نسبت به ورژن های قبل داشته است، یک تفاوت اساسی دیگر نیز در بخش آنلاین، دارد. موضوع داستانی بازی عالی بوده و در قسمت آنلاین هم تجربه‌ ای خاص و متفاوت را ایجاد کرده است. در بازی Grand Theft Auto V، تعداد سی نفر گیمر مختلف می توانند در دنیای بازی به یکدیگر متصل شده و در کارهایی مانند موضوع داستانی، شلوغ بازی‌های دائمی سری GTA و بسیاری از کارهای هیجانی دیگر، به همکاری بپردازند.

بازیکنان قادرند تا برای خود ایجاد محتوا کرده و با درست کردن گروهی از خلافکارها کارهای خود را پیش ببرند. از زمان ارائه بازی تاکنون، روش های مختلفی هم، برای این بازی عرضه شده‌ که از جمله آن‌ها می‌توان به مسابقات ماشین ‌سواری و سرقت، اشاره نمود. موردی که بازی Grand Theft Auto V را به بهترین بازی های مولتی پلیر ps4 آنلاین تبدیل کرده است، آزادی عمل یک به یک بازیکنان می باشد که باعث ایجاد اتفاقات غیر منتظره در بازی می شود.

بهترین بازی های مولتی پلیر ps4

 

6) Fortnite

طراحی نشر بازی Fortnite  با کمپانی اپیک گیمز بوده که بازی را در سبک تیراندازی سوم شخص بقا برای ps4 تولید کرده است. سبک بتل رویال همیشه در بین گیمرها محبوبیت داشته و هر روز این سبک بازی ها به قسمت چند نفره بازی ها، اضافه می شوند. بازی Fortnite سال‌ها پیش معرفی شده بود و فقط یک سال می باشد که بخش بتل رویال به آن اضافه شده است ولی درهمین زمان کوتاه از رقبای خود پیشی گرفته است. یکی از دلایل موفقیت بازی Fortnite اضافه کردن نمونه جدید به بازی بوده که به راحتی از بقیه بازی های شبیه خود فاصله بگیرند. پیدا کردن اسلحه ها، منبع ها وتلاش برای بقا در بین صد نفر یک طرف بازی است و در طرف دیگر توانایی محافظت از خود در مقابل دشمن می باشد.

داشتن مکانیک جدید می تواند تنوع عجیبی به گیم ‌پلی بازی، ببخشد. جمع آوری چوب، آجر، آهن و ایجاد سطح شیب‌دار جهت رفتن بالای کوه یا ایجاد پوششی از جنس آجر به سرعت عمل زیادی احتیاج داشته و نیاز به تمرین و کسب مهارت دارد. داشتن تنوع در اسلحه های بازی، داشتن گرافیک کارتونی و جذاب توانسته است گیم پلی جذابی را به آن بدهد. پشتیبانی پیک گیمز باعث رضایت گیمرها از بازی شده است. به طور مثال برای هیچ آیتم موثری روی بازی پول نمی گیرد و فقط در صورت تمایل به تغییرات در لباس یا ابزارها این مورد لحاظ می شود. در صورتی که دوست دارید بازی رقابتی را داشته باشید پیشنهاد می شود Fortnite را تجربه نمایید.

 

Battlefield 1 (7

Battlefield1 یک بازی در سبک تیراندازی اول شخص بوده که کمپانی دایس آن را تولید کرده و توسط الکترونیک آرتز برای ps4 منتشر شده است. این دو کمپانی دوستداران سبک های تیر اندازی را به زمانی قبل از جنگ جهانی دوم یعنی جنگ جهانی اول، بردند. کسی تصور نمی کرد که این بازی علاوه بار اینکه واقعی است خیلی هم هیجان انگیز طراحی شده باشد. استودیو دایس توانست ثابت کند که این بازی چند نفره را به شکلی متفاوت و منحصر به فرد ایجاد کرده است.

البته بخش تک نفره بازی اصلاً جذاب نیست و مانند تمرینی برای بخش چند نفره می باشد ولی با وارد شدن به بخش چند نفره می توانید هیجان در نبردها را، احساس نمایید. با داشتن گرافیک فنی و بصری جالب توجه بازی Battlefield1 هیچ موردی از یک جنگ واقعی کم ندارد. از وسایل نقلیه متنوع و داشتن اسلحه‌های واقعی‌ گیمر را وارد جنگ واقعی می کند که آن را یکی از بهترین بازی های مولتی پلیر ps4 خواهد بود.

Battlefield 1 بازی

 

8) Overwatch

سازنده بازی Overwatch شرکت بلیزارد اینترتینمنت می باشد که توانسته بازی در سبک تیراندازی اول شخص را برای کاربران ps4 منتشر کند. این بازی را می توان یکی از بهترین و جذاب ترین اثرهای تیمی دانست که گیمرهای زیادی را به خود جلب نموده است. بازی Overwatch دارای ۲۷ قهرمان است که به چهار بخش حمله، دفاع، تانک و پشتیبان بخش بندی می شوند که تعداد آنها به مرور، زیاد می شود. یکی از مواردی که بازی را فوق العاده نشان می دهد قهرمان هایی هستند که مردان، زنان و موجوداتی دیگر را شامل می شود. Overwatch بخش داستانی ندارد ولی هر یک از شخصیت ها توسط انیمیشن‌های با کیفیت به خوبی نشان داده شده‌اند.

این بازی دارای چند قسمت بازی سریع، آرکید و بخش رقابتی می‌شود. بخش سریع، بازیکنان را روبروی هم قرار می دهد و بخش آرکید، پنج مسابقه متفاوت دارد که بازیکنان را از حالت یک به یک تا ۶ به ۶ نفر در روبروی هم، می گذارد. بخش رقابتی هم هیجان خاصی دارد که بازی را تبدیل به بهترین بازی های مولتی پلیر 4ps کرده است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید